تولید کننده روشویی جدید کابینتی شیک

روشویی جدید کابینتی یکی از محبوب ترین مدل هاست که در بین همه طرفداران زیادی دارد که به دلیل تنوعی که در ابعاد آن وجود دارد در تمام سرویس های بهداشتی کوچک و بزرگ اجرا می شود. تولید کننده آن نیز با حضور فعالی که در بازار دارد باکیفیت ترین مدل ها را در رنگ های متنوعی به صورت مستقیم وارد بازارهای کشور می کند.

تولید کننده روشویی جدید کابینتی شیک

شیک ترین مدل های روشویی کابینتی

شیک ترین مدل های روشویی کابینتی روشویی کابینتی یکی از نمونه های روشویی است که در زیر آن به جای پایه کابینت قرار دارد و به دلیل جادار بودن طرفداران زیادی دارد و مصرف کننده می تواند در آن لوازم شوینده، ابزار اصلاح، حوله، مسواک، خمیر دندان، محصولات مراقبت های پوستی و بهداشتی را قرار بدهد.

جنس بدنه کابینت آنها از نوع ام دی اف و پی وی سی است که نوع پی دی سی دارای کیفیت عالی بوده و طول عمر و استحکام بالایی دارد، چون ضد آب است و رطوبت را منتقل نمی کند و قابلیت شستشو را دارد و همچنین در برابر فشار، ضربه مقاومت خوبی داشته است و دچار خوردگی و شکستگی نخواهد شد.

روشویی کابینتی وزن بالای روشویی را تحمل نموده و بسته به نوع روشویی دارای ابعاد مختلفی می باشد و در رنگ های متنوع مانند طلایی، قهوه ای، قرمز، سرمه ای و … ارائه می شود، این روشویی دارای دو مدل پایه دار و دیواری است که نوع پایه دار بهتر می تواند وزن انواع روشویی چینی و حتی سنگی را تحمل کند.

خرید روشویی جدید به قیمت روز

خرید روشویی جدید به قیمت روز خرید روشویی جدید به قیمت روز انجام می شود و به دلیل نوساتی که در بازار وجود دارد نرخ آن ثابت نخواهد بود و قیمت روشویی جدید در بازار بسته به جنس و ابعاد مختلف می باشد، این محصول در انواع مختلفی عرضه می شود مانند:

  • روشویی پایه دار: دارای یک پایه نیم دایره از جنس خود کاسه یا چینی می باشد و برای محل هایی مناسب است که لوله و اتصالات آن در داخل دیوار وجود ندارد، این روشویی در سه مدل چینی، سنگی و کابینتی تولید می شود که نوع پایه دار از مدل های قدیمی تر بوده و نوع سنگی بیشتر از جنس مرمر است و دارای دوام و استقامت بالایی می باشد و نوع کابینتی از نمونه های جدید تر بوده که دارای تنوع طرح، رنگ و سایز است و لوله ها و اتصالات در داخل کابینت پوشیده می شود و در داخل آن وسایل زیادی را می توان نگهداری نمود و جنس های پی وی سی آن بسیار باکیفیت است.
  • روشویی دیواری: پایه ندارد و بر روی دیوار نصب می شود و لوله و اتصالات آن توکار است و دارای سه نوع کابینتی، سنگی و چینی می باشد، نوع چینی دارای تنوع بالایی بوده و نوع سنگی از وزن بسیار بالایی برخوردار است و با اتصالات خیلی قوی بر روی دیوار نصب می شود.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید