تولید کنندگان سرامیک پرسلان خارجی

سرامیک پرسلان خارجی از نمونه سرامیک هایی است که با ویژگی پخت در دمای بالا شناخته می شوند. این عمل به دلیل ایجاد خاصیت زجاجی یا شیشه ای با تخلخل کم در این تجهیزات می باشد. چینی ها اولین مردمانی بودند که به عنوان نخستین تولید کنندگان سرامیک در جهان شناخته می شود. از این رو بخشی از سرامیک های موجود در بازار متعلق به سازندگان سرامیک این کشور خارجی می باشد.

تولید کنندگان سرامیک پرسلان خارجی

آشنایی با انواع سرامیک پرسلان

آشنایی با انواع سرامیک پرسلان پرسلان چیست و سرامیک های پرسلانی دارای چه مشخصاتی می باشند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که پرسلان ها با دمای زیاد بین ۱۲۵۰ تا ۱۴۰۰ درجه سانتی گراد پخته می شوند که سبب ایجاد تخلخل کم و همچنین خاصیت درخشندگی در آنها می شود. 

ترکیبی از کائولن که به خاک چینی نیز شهرت دارد به همراه فلدسپات موجب شکل گیری این دسته از سرامیک ها می شود که دارای ضخامت بیشتر و قابلیت میزان جذب آب کمتر می باشند. از این رو این پرسلان ها بهترین پیشنهاد ممکن برای کف پوش نمودن فضا هایی مانند آشپزخانه به شمار می روند. 

امکان ساخت پرسلان ها هم به صورت لعاب دار و هم به شکل بدون لعاب وجود دارد. به طور کلی پرسلان هایی که در دما های بالا پخته می شوند و دارای تخلخل کمی هستند عمدتا به همان شکل و بدون لعاب مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از مشخصات سرامیک های پرسلان شباهت آنها به چینی است. این امر به دلیل درخشندگی موجود در آنهاست که شباهت بین آنها را توجیه پذیر نموده است.

از انواع پرسلان ها می توان برای کف پوش نمودن سالن پذیرائی در ابعاد مختلف استفاده کرد. انتخاب رنگ و سایز پرسلان بستگی به فضای در اختیار و سایر تجهیزات داخلی دارد. به عنوان مثال برای فضا های بزرگ استفاده از سرامیک هایی در ابعاد بزرگ تر مناسب است و برای مکان های کوچک سرامیک هایی با ابعاد کوچک تر بهتر می باشد.

قیمت سرامیک پرسلان خارجی در نمایندگی ها

قیمت سرامیک پرسلان خارجی در نمایندگی ها جهت اطلاع از قیمت سرامیک پرسلان و آشنایی با انواع آن، نمایندگی سرامیک پرسلان به عنوان مرجع مناسب به شمار می رود.

اصولا نمایندگی ها با آخرین تولیدات این صنعت آشنایی داشته و قادر به عرضه و معرفی برند شرکت های مختلف یا یک برند خاص هستند. به این منظور کارشناسان واقع در این مراکز از طریق کاتالوگ می توانند محصولات این حوزه را به مراجعه کنندگان معرفی کرده و در زمینه خرید بهترین و با کیفیت ترین و در عین حال مناسب قیمت ترین اطلاعات لازم و مفیدی را در اختیار آنها قرار دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید