خرید سرامیک پرسلان استخری

در این مقاله به مشخصات سرامیک پرسلان میپردازیم و آن را به صورت کامل معرفی میکنیم و تحلیل میکنیم، تا مشخصات و اطلاعات لازم برای خرید سرامیک پرسلان استخری را در اختیار شما قرار دهیم و کمک کنیم که بهترین انتخاب را داشته باشید.

خرید سرامیک پرسلان استخری

مشخصات سرامیک پرسلان چیست؟

مشخصات سرامیک پرسلان چیست؟ پرسلان یا بارفتن به فراورده های سرامیکی شیشه ای لعابدار یا بدون لعاب است که برای مصارف فنی استفاده مشود، جذب آب محصولات پرسلانی نزدیک به صفر یعنی ضد آب میباشد پرسلان بین سال های ۱۲۷۹ تا ۱۳۶۸ میلادی ساخته شد و با استقبال زیادی رد به رد شد.

کاشی سرامیک پرسلان همان (porcelaine tile) نسل سوم کاشی های کف و دیوار که نسبت به نسل های قبلی زیباتر و مدرن تر است، کاشی سرامیک پرسلان در برابر شویندگان اسیدی و قلیایی نسبت به بقیه کاشی ها مقاومت بیشتری دارد و در مقابل لک پذیری هم مقاوم است،در طولانی مدت شفافیت خود را از دست نمیدهد و در مقابل سایش و خراشیدگی مقاوم است، همچنین سرامیک پرسلان ضد حرف است و درمقابل گرمای زیاد و آتش مقاوم است، همچنان که گفته شد ضد آب است و جذب آبی نزدیک به صفر دارد.

یکی دیگر از ویژگی های مهم سرامیک پرسلان این اشت که در رنگ و طرح های مختلف تولید میشود که امروزه این ویژگی یکی از ویژگی های مهم برای کسانی است که میخواهند مناسب ترین طرح را برای خانه و محل مورد نیاز خود انتخاب کنند که هم زیبایی دلخواهشان را داشته باشد و هم از مقاومت بالایی برخوردار باشد، همچنین سرامیک پرسلان ها در اندازه های بسیار مختلفی هم تولید میشوند که فرایند نصب کردن را ساده تر میکند.

و حالا که حرف از نصب ساده شد، سرامیک پرسلان قایلیت ابزار خوری و نصب قطعات خارجی را بر روی خود دارد، قابلین سوراخ شدن و نگه داشتن چسب و قطعه قطعه شدن را دارد و با روش های مختلف مثل نصب خشک هم قابل نصب است.

فروش سرامیک پرسلان استخری

فروش سرامیک پرسلان استخری با توجه به شرایط اقتصادی ما قصد داریم با مناسب ترین قیمت های بازار در کنار کار خود به شما عزیزان کمک کنیم که محل مورد نظر خور را با یکی از با کیفیت ترین کاشی های سرامیک پرسلان استخری زیبا کنید که سالیان سال از به بازسازی و تازه سازی آنها فکر نکنید و از هزینه های گزاف در این شرایط بازار در امان باشید.

پسلان های ما به دست یکی از مجرب ترین تیم های تولید و فروش سرامیک پرسلان استخری تولید شده و حال آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد، ما با تولید طرح های زیبا و خاص بازار قصد داریم تا بهترین خرید را با ما تجربه کنید زیرا میدانیم سرمایه اصلی ما حس رضایت شماست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید