سفارش سرامیک نما سنتی طرح سنگ

برای زیبا شدن نمای بیرونی ساختمان استفاده از انواع سنگ و سرامیک در کشور مرسوم است. امروزه میزان تقاضا برای خرید سرامیک نما سنتی با طرح سنگ به مراتب بیشتر از دیگر نمونه های موجود در بازار است. مزیت های کیفی و کمی این محصولات از مهمترین دلایل این امر به شمار می آیند. در این مطلب به نحوه سفارش و خرید آنلاین سرامیک های سنتی با قیمت کارخانه تولیدی می پردازیم.

سفارش سرامیک نما سنتی طرح سنگ

مشخصات سرامیک نما سنتی طرح سنگ

مشخصات سرامیک نما سنتی طرح سنگ استفاده از سرامیک برای نمای بیرون ساختمان به ویژه در مناطق سردسیر انتخاب مناسبی است. علت این امر عدم جذب آب و وزن سبک سرامیک ها نسبت به انواع سنگ های طبیعی است. همچنین این محصولات می توانند به عنوان نوعی عایق رطوبتی از بدنه اصلی ساختمان محافظت کنند.
برای نصب سرامیک ها با توجه به جنس آنها معمولاً از دو شیوه ملات و روش خشک استفاده می کنند اگر سرامیک قابلیت جذب آب را داشته باشد باید از شیوه ملات دار برای نصب آنها استفاده کرد. معمولاً در ساختمان های بزرگ این روش را به کار می برند. در شیوه خشک (روشی مدرن) از پیچ و قاب های مخصوص برای نصب سرامیک ها در فاصله های میلیمتری از یکدیگر استفاده می کنند. توجه کنید که مشخصات انواع سرامیک نما نقش مهمی در انتخاب شیوه نصب آنها دارد.

برخی از مهمترین ویژگی های انواع سرامیک طرح سنگ برای نمای ساختمان عبارتند از:

  • وزن سبک و قابلیت نصب آسان
  • تنوع طرح و رنگ زیاد نسبت به انواع سنگ های طبیعی
  • قیمت ارزان و مقرون به صرفه به ویژه در پروژه های بزرگ
  • مقاومت زیاد در برابر رطوبت و گرما
  • طول عمر بالا و عدم نیاز به نگهداری

پایین ترین قیمت انواع سرامیک نما سنتی

پایین ترین قیمت انواع سرامیک نما سنتی انواع سرامیک نما سنتی از نظر ابعاد و ضخامت تنوع بسیار زیادی دارند. همچنین این محصولات اغلب در رنگ های کرمی، قهوه ای، طوسی و سفید طراحی می شوند. هر چند برخی مدل ها، ترکیبی از چندین رنگ و طرح هستند که برای نمای مدرن انتخاب مناسبی به شمار می آیند.
قیمت سرامیک نما سنتی با توجه به معیارهای کمی و کیفی آنها تعیین می شود. به عنوان مثال مدل های پرسلان و لعابدار از جمله تولیدات جدید به شمار می آیند که به علت فرایند لعابدار شدن دارای قیمت و نرخ بیشتری نسبت به انواع سرامیک های معمولی هستند.
در این میان شیوه های سفارش مدرن و آنلاین می تواند در کاهش قیمت ها و امکان خرید این محصولات با پایین ترین نرخ ممکن به صورت عمده تاثیرگذار باشد. مشاوران فروش و پخش این مرکز آماده همکاری با کلیه تولید کنندگان و فعالین بازار سرامیک نما داخلی و خارجی ساختمان های تجاری و مسکونی هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید