سفارش کاشی لعابی سنتی در اصفهان

کاشی ها از مصالح پرکاربرد در صنعت ساختمانی هستند که به صورت لعابدار یا ساده ساخته می شوند. کاشی لعابی سنتی در اصفهان و دیگر مراکز استان ها از نمونه های پرطرفدار به شمار می آید که با شیوه های مختلفی تولید می شود. در این مطلب به معرفی این محصولات و سه نوع پرکاربرد آنها برای نصب در کف ساختمان های مسکونی می پردازیم. همچنین مراکزی را برای سفارش عمده با ارزان ترین قیمت بازار را معرفی می کنیم.

سفارش کاشی لعابی سنتی در اصفهان

منظور از کاشی لعابی چیست؟

منظور از کاشی لعابی چیست؟ کاشی لعابی به نمونه هایی می گویند که بعد از پخت یک لایه شیشه ای مانند و براق بر روی کاشی کشیده می شود. این لایه مقاومت کاشی در برابر جذب آب، ضربه و حرارت را افزایش می دهد. به همین علت نیز از انواع مدل های لعابی کاشی در نقاط مختلف ساختمان مانند بدنه آشپزخانه، سرویس بهداشتی، کف اتاق نشمین و … می توان استفاده نمود. البته توجه کنید که لعاب ها تنها بخش رویه کاشی را تشکیل می دهند و قسمت کف کاشی با انواع مصالح به سطح مورد نظر چسبانده می شود. نسل جدید کاشی لعابی با شیوه های مختلفی تولید می شود. در یک بررسی کلی انواع لعاب کاشی بر حسب شیوه تولید آنها عبارتند از:

  • لعاب خام: ترکیبات اصلی با آب مخلوط شده و سپس توسط الکترولیدها به پودر تبدیل می شوند. تروکالین، تری پلی فسفات سدیم و متا سلولز کربوکسی سه نمونه از الکترولیدهای رایج در صنعت تولید لعاب و کاشی های لعابی هستند.
  • لعاب فریتی: به لعاب های فرآوری شده نیز معروف هستند که قبل از پوشش کاشی فرآوری می شوند. این لعاب ها ابتدا خرد شده و سپس وارد کوره مذاب می شوند. فریت اولیه و فریت با درصدی از کائولن و الکترولیت ترکیبات اصلی دوغاب این نوع لعاب را تشکیل می دهند.
  • لعاب تبخیری: لعاب مورد نظر در کوره تبخیر و سپس بر روی سطح مورد نظر به حالت اشباع رسوب می کند. این نوع لعاب مقاومت بسیار زیادی در برابر مواد شیمیایی دارد.

فروش کاشی لعابی با قیمت عمده

فروش کاشی لعابی با قیمت عمده قیمت کاشی لعابی بر اساس سایز و ابعاد کاشی، نوع لعاب تولیدی، درجه کیفی و همچنین هزینه های تولیدی متغیر است. البته نوسانات بازار و هزینه های تولیدی نیز نقش فزاینده ای در ثبات یا افزایش قیمت ها دارند. در نمایندگی ها به علت عرضه انواع مدل های کاشی تولیدی همواره شاهد کمترین نوسانات قیمت هستیم. برخی مراکز عرضه و فروش مستقیم‌ این محصولات می توانند بهترین و جدیدترین تولیدات را با قیمت رقابتی در اختیار خریداران قرار دهند. با این حال شیوه های نوین اینترنتی آسانترین و ارزانترین روش خرید و فروش کاشی لعابی عمده در سراسر کشور به شمار می رود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید