شرکت تولید سرامیک لعابدار قرمز در تهران

سرامیک لعابدار قرمز از نمونه های پرمصرف برای کف پوش محیط های اداری و خانگی هستند. شرکت های تولید کننده فاکتورهای متعددی را برای افزایش کیفیت این محصولات در نظر می گیرند که ما در این مطلب به برخی از آنها اشاره خواهیم نمود. امروزه علاوه بر مصارف داخلی حجم قابل توجهی از این محصولات به کشورهای مختلف نیز صادر می شود. آیا از نرخ فروش هر متر مربع انواع سرامیک ها در تهران و دیگر نقاط کشور اطلاع دارید؟

شرکت تولید سرامیک لعابدار قرمز در تهران

نکات مهم در انتخاب سرامیک لعابدار قرمز

نکات مهم در انتخاب سرامیک لعابدار قرمز سرامیک ها از پرکاربردترین مصالح برای پوشش کف ساختمان ها به شمار می آیند که اغلب در مدل های لعاب دار و ساده تولید می شوند. انواع لعاب سرامیک بر اساس ترکیبات شیمیایی به لعاب های سربی و فاقد سرب دسته بندی می شوند. از انواع لعاب های سربی نیز می توان به مدل های سربی ساده، مخلوط، لعاب بدون بور و محتوی برات اشاره نمود.
انواع لعاب فاقد سرب نیز نمونه های پرسلان، قلیایی، لعاب بدون بور و براتی را تشکیل می دهند که حجم قابل توجه ای از تولیدات بازار را انواع سرامیک لعابدار پرسلان و قلایی را تشکیل می دهند. با توجه به نکات ذکر شده حتما به تنوع تولید این محصولات پی برده اید اما نکته مهم اینکه برای انتخاب و خرید انواع سرامیک لعابدار باید به موارد زیر نیز توجه کنید:

  • ضریب اصطکاک یا میزان لیزی سرامیک: با علامت اختصاری COP مشخص می شود. هر چقدر میزان این فاکتور بیشتر باشد، ضریب اطمینان کاشی نسبت به لیز بودن نیز افزایش می یابد.
  • درجه جذب آب: طبق این فاکتور انواع کاشی شیشه ای بین ۰٫۵ تا ۳ درصد از وزن خود آب را جذب می کنند. در حالی که مدل های غیر شیشه ای حدود ۷ درصد از وزن خود را آب جذب می کنند.
  • درجه سائیدگی: این فاکتور نیز با علامت اختصاری PEI مشخص می شود. هر چقدر که میزان و درجه PEI بالاتر باشد، مقاومت کاشی لعابدار در برابر سائیدگی نیز افزایش چشمگیری دارد.

صادرات انواع سرامیک لعابدار قرمز

صادرات انواع سرامیک لعابدار قرمز این روزها تقاضا برای خرید انواع سرامیک لعابدار به علت مقاومت بسیار زیاد در برابر عوامل محیطی و شوینده ها بسیار زیادتر از مدل های ساده است. این نوع سرامیک ها کمترین میزان جذب آب را دارند و معمولاً عمر مفید آنها موجب صرفه جویی در هزینه های درازمدت می شود.
برای خرید عمده و صادرات سرامیک لعابدار قرمز و دیگر رنگ های پرفروش شناخت برندهای تولیدی اهمیت زیادی دارد. خریداران عمده و فعالین بازار می توانند از طریق سیستم های نوین آنلاین و غیر حضوری سفارشات عمده خود را با قیمت کارخانه تولیدی ثبت و دریافت کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید