صادرات کاشی طرح دار سنتی دستشویی

کاشی طرح دار سنتی دستشویی نمونه ای از زیباترین مصالح ساختمانی می‌باشد که در رنگ‌های متنوع تولید می‌گردند و جذابیت خاصی به سرویس بهداشتی می‌بخشد. معمولا کارخانجات سازنده در تولید این متریال ها از بهترین مواد سازنده استفاده کرده اند و به همین جهت کیفیت این مصالح ساختمانی بسیار بالا می باشد. بنابراین مشتریان زیادی در بازارهای داخلی و خارجی خواهان این کاشی ها هستند و به همین دلیل صادرات کاشی طرح دار سنتی دستشویی به کشورهای مختلف هر ساله در حجم بالایی صورت می‌پذیرد. 

صادرات کاشی طرح دار سنتی دستشویی

جدیدترین انواع کاشی طرح دار دستشویی

جدیدترین انواع کاشی طرح دار دستشویی امروزه انواع کاشی طرح دار دستشویی با استفاده از تجهیزات مدرن توسط کارخانجات مختلف تولید می گردد و استفاده از آنها در حمام و دستشویی دکوراسیونی بسیار جذابی به این مکان ها بخشیده است.

جدیدترین انواع کاشی طرح دار دستشویی در نمونه های کاشی دستشویی برجسته، کاشی دستشویی سه بعدی، کاشی دستشویی شطرنجی، کاشی دستشویی طرح پارکت و … می باشد.

معمولا این کاشی ها دارای خصوصیات منحصر به فردی هستند که برخی از آنها را این گونه می توان ذکر کرد: 

  • استحکام زیاد: معمولا کاشی های طرح دار دستشویی به گونه ای ساخته می گردند که مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربه، فشار، سرمایش و گرمایش دارند و به راحتی دچار آسیب و تزلزل نخواهند شد. 
  • دارای خاصیت آنتی باکتریال: این کاشی ها دارای خاصیت ضد ویروس می باشند تا هر گونه بیماری و ویروس موجود بر سطح کاشی ها را از بین ببرند و سطحی صاف و صیقلی بدون و عاری از هر گونه میکروب و کاملا بهداشتی برجا بماند. 
  • رنگ بندی متنوع: این متریال هااز رنگ بندی های مختلفی برخوردار هستند و به همین جهت می توان به راحتی رنگ آن را هماهنگ با سایر وسایل دستشویی و حمام انتخاب کرد.
  • ضد حساسیت: معمولا ابن مصالح ساختمانی به صورتی ساخته شده اند که استفاده از آنها هیچ گونه آسیبی و حساسیت پوستی و تنفسی برای مصرف کننده ایجاد نخواهد کرد.  

قیمت کاشی طرح دار کف درجه یک

قیمت کاشی طرح دار کف درجه یک کاشی طرح دار کف مدلی از انواع کاشی درجه یک و اصیل می باشد که در رنگ بندی های گوناگون و ابعاد متنوع تولید می گردد.

این کاشی ها دارای زیبایی منحصر به فردی هستند و با توجه به کیفیت بالایشان مناسب استفاده در محیط ها با ترافیک رفت و آمد بالا می باشند.

به همین جهت استفاده از این کاشی ها بسیار زیاد است و تقاضا جهت خرید آنها روز به روز بالاتر می رود. 

بنابراین می توان گفت قیمت کاشی طرح دار کف درجه یک با توجه به موارد زیر تعیین می گردد: 

  • میزان کیفیت این کاشی ها
  • نرخ ارز و نوسانات بازار 
  • میزان عرضه و تقاضا 
  • نوع برند سازنده 
  • بسته بندی یا فله بودن محصول 
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید