صادرات کاشی چسبی توالت به عراق

کشور ما یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع کاشی و سرامیک از جمله کاشی چسبی توالت است و کیفیت بالا در کنار زیبایی و طرح‌های جذاب و به روز باعث شده است که این محصولات علاوه بر داخل کشور، در خارج از ایران نیز طرفداران زیادی داشته باشند.‌ صادرات انواع کاشی چسبی ایرانی به کشور عراق در حجم بالایی صورت می‌گیرد. علاوه بر این، صادرات این محصولات به کشورهای روسیه، قطر، امارات متحده عربی، هندوستان، پاکستان و … نیز رونق بالایی دارد. 

صادرات کاشی چسبی توالت به عراق

موارد استفاده از انواع کاشی چسبی

موارد استفاده از انواع کاشی چسبی کاشی‌های چسبی دسته‌ای جدید از انواع کاشی هستند که با استفاده از چسب کاشی بر روی کار نصب می‌شوند و فرآیند ساده‌تری نسبت به روش سنتی دارند. 

استفاده از کاشی چسبی تقریبا در تمام موارد از جمله در نمای داخلی و بیرونی ساختمان، توالت و سرویس بهداشتی، آشپزخانه، کف ساختمان، استخر و … ممکن است. 

در مورد کاشی چسبی باید گفت که در روش سنتی چسباندن کاشی سعی می‌شد از دوغاب سیمان برای کاشی و سرامیک استفاده شود اما امروزه در فرآیند چسباندن کاشی و سرامیک چسبی از یکسری چسب مخصوص کاشی کاری استفاده می‌شود.

این روش نسبت به روش قبلی دارای خصوصیات منحصر به فردی است که از جمله‌ی مهمترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در روش نصب کاشی به روش چسبی نیازی به تخریب قسمت زیرین کار نمی‌باشد و لذا همین موضوع سبب می‌شود که سرعت نصب کاشی بسیار ساده‌تر باشد. 
  • به دلیل عدم نیاز به تهیه ملات برای چسباندن کاشی در این روش، مقدار کثیف کاری در این روش بسیار کمتر است. 
  • در بعضی از موارد مثل زمانی که سنگ‌های آنتیک و همچنین کاشی‌های ریز‌ را می‌چسبانند استفاده از ملات سیمانی ممکن نیست و تنها راه نصب کاشی استفاده از چسب کاشی است. 
  • این روش نسبت به روش سنتی دارای هزینه بسیار کمتری است. 
  • نکته قابل توجه دیگری که در مورد این روش وجود دارد این است که در این روش به سادگی می‌توان کاشی را بر روی کاشی، دیوار سیمانی و … چسباند که یکی از مهمترین مزیت‌های کاشی چسبی به حساب می‌آید. 

مرکز خرید کاشی چسبی توالت

مرکز خرید کاشی چسبی توالت یکی از بهترین روش‌های خرید کاشی چسبی توالت، خرید این دسته از محصولات به صورت اینترنتی است. در روش اینترنتی کیفیت محصول از طریق فروشگاه عرضه کننده تضمین شده است و از طرفی تنوع نقش و رنگ کاشی و سرامیک بسیار بالا است. همچنین در این روش خبری از واسطه‌ها نیست و کاشی و سرامیک برای خریدار قیمت کمتری خواهد داشت. 

این سایت یکی از عرضه کنندگان اینترنتی انواع کاشی و سرامیک چسبی است و به سادگی از طریق همین فروشگاه می‌توان این وسایل ساختمانی را سفارش داد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید