عرضه سرامیک پرسلان تبریز با قیمت کارخانه

سرامیک پرسلان تبریز نسل جدیدی از سرامیک ها بوده که از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد. و به دلیل قابلیت های ویژه ای که داشته، همواره طرفداران بیشماری را به خود اختصاص داده است.

از این رو افراد زیادی تمایل به خرید این محصول را خواهند داشت و در همین راستا و به منظور رفاه حال خریداران، نمونه های با کیفیت سرامیک پرسلان، با قیمت کارخانه در اختیار مصرف کنندگان عرضه خواهد شد.

عرضه سرامیک پرسلان تبریز با قیمت کارخانه

ویژگی هایی که سرامیک پرسلان تبریز دارد:

ویژگی هایی که سرامیک پرسلان تبریز دارد:

سرامیک پرسلان تبریز از سرامیک های با کیفیتی بوده که ویژگی های منحصر به فردی خواهد داشت.

بنابراین در ادامه به شرح برخی از این ویژگی ها می پردازیم.

در واقع سرامیک پرسلان از سرامیک های بدون لعاب می باشد و همین امر منجر گردیده تا کارایی سرامیک افزایش یابد و حتی این خاصیت سرامیک پرسلان باعث شده تا سرامیک را بعد از مدت ها دوباره بازسازی نمود و به جرات می توان گفت که سرامیک پرسلان تبریز از عمر طولانی برخوردار می باشد.

هم چنین سرامیک پرسلان به دلیل این که بدون لعاب بوده، از قابلیت ساب زدن و صیقلی کردن برخوردار می باشد و همین امر زیبایی سرامیک ها را دو چندان کرده و هم چنین در اثر ساب زدن، منافذ سرامیک باز شده و در نتیجه از تجمع میکروب ها جلوگیری خواهد شد.

در ضمن سرامیک پرسلان به دلیل ساختار شیمیایی که داشته از استحکام بالایی برخوردار می باشد به گونه ای که در برابر فشار های استاتیکی و دینامیکی از خود مقاومت خوبی را نشان خواهد داد.

و اما سرامیک پرسلان جدید به دلیل میزان تراکم بالا و تخلخل پایینی که داشته، از مقاومت بالایی در برابر سایش های عمقی برخوردار می باشد و از این رو در اثر تماس اجسام به سطح سرامیک، آسیبی به بدنه آن وارد نمی گردد.

از دیگر ویژگی های سرامیک پرسلان باید گفت که از مقاومت بالایی در برابر سرما برخوردار بوده و دچار ترک خوردگی نخواهد شد. بنابراین در مناطق مرطوبی که دمای زیر صفر دارند، می توان از سرامیک پرسلان استفاده نمود.

سرامیک پرسلان در برابر مواد شوینده مقاومت خوبی داشته و دچار آسیب نمی گردد ‌و هم چنین از جذب آب پایینی برخوردار می باشد و از این رو بهترین گزینه برای سرویس های بهداشتی، حمام و محیط های آزمایشگاهی خواهد بود.

قیمت سرامیک پرسلان در سال جدید

قیمت سرامیک پرسلان در سال جدید

سرامیک پرسلان از مصالح ساختمانی بسیار پرکاربرد می باشد که قیمت های متنوعی خواهد داشت.

اما در مجموع قیمت سرامیک پرسلان در سال جدید به عوامل مختلفی مانند کیفیت مواد اولیه، ابعاد سرامیک، طرح سرامیک پرسلان، شرکت سازنده، نحوه فروش، هزینه های حمل و نقل و سایر هزینه های جانبی بستگی خواهد داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید