عمده فروشی کاشی و سرامیک ارزان در اصفهان

عمده فروشی سرامیک در اصفهان، یکی از بهترین منابع تهیه این محصول در ایران می باشد. لازم به ذکر است؛ که از طریق این مرکز می توان انواع کاشی و سرامیک را با قیمت ارزان خریداری کرد. کاشی ها از جمله مهم ترین مصالح ساختمانی بوده؛ که در مرحله نازک کاری، مورد استفاده قرار می گیرند. هدف از پوشاندن کف و دیوارها با کاشی یا سرامیک، زیباسازی محیط و کمک به استحکام بیشتر بنا می باشد.

عمده فروشی کاشی و سرامیک ارزان در اصفهان

فروش عمده و کلی انواع کاشی و سرامیک در اصفهان

فروش عمده و کلی انواع کاشی و سرامیک در اصفهانهمانند بسیاری از شهرهای بزرگ ایران، فروش انواع کاشی و سرامیک در اصفهان به صورت کلی و جزئی انجام می گیرد. هر کدام از اینها مشتریان خاص خود را دارند. اما فروش عمده مصالح ساختمانی، همواره از رونق فوق العاده ای برخوردار بوده است.
اغلب انبوه سازان مسکن و پیمانکاران ساختمانی به دنبال مرکز فروش کاشی و سرامیک به صورت عمده می باشند. در شهر اصفهان، این مراکز به میزان بالایی فعالیت می کنند.

به طور کلی فروش عمده و کلی کاشی و سرامیک در اصفهان با تنوع بی نظیری صورت می گیرد. ساده ترین محصول این حوزه را می توان کاشی سفید اصفهان دانست؛ که کاربردهای ویژه خود را دارد. اما امروزه شاهد عرضه طرح های بسیار شیک و زیبای کاشی می باشیم.

نکته قابل ذکر، این است؛ که فروش کلی کاشی و سرامیک با قیمت پایین تری انجام می شود. به خصوص اگر از طریق مراکز اصلی پخش، تولیدی ها یا نمایندگی های مجاز وابسته به آنها انجام شود.

نمایندگی پخش کاشی و سرامیک در تبریز

نمایندگی پخش کاشی و سرامیک در تبریزنمایندگی کاشی تبریز، عرضه کننده بخشی از بهترین کاشی و سرامیک های موجود در بازار ایران می باشد. در این نمایندگی شاهد فروش انواع کاشی و سرامیک با قیمت مناسب می باشیم.
شایان ذکر است؛ که تفاوت عمده کاشی و سرامیک در جنس رویه لعابی آنهاست. به این معنا که کاشی های دارای روکش سرامیکی با عنوان سرامیک، فروخته می شوند.
به طور کلی سرامیک ها، براق تر، محکم تر و صیقلی تر هستند. البته کاشی های معمولی نیز مزایا و مصارف خاص خود را دارند.

تعداد خریداران عمده کاشی و سرامیک در تبریز، همواره بالا می باشد. به همین دلیل، بهتر است؛ این افراد مستقیماً به نمایندگی های پخش، مراجعه کنند. زیرا در این حالت فروش محصولات به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام شده؛ و قیمت کالا پایین می آید.

کاشی و سرامیک های موجود در نمایندگی پخش تبریز را می توان از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار داده؛ و طبقه بندی نمود. کلی ترین و رایج ترین دسته بندی این است؛ که آنها را در دو گروه کف و دیواری، قرار دهیم.

کاشی استخری و نحوه خرید ارزانتر آن

کاشی استخری و نحوه خرید ارزانتر آنکاشی استخری اصفهان از پرفروش ترین کاشی های موجود در بازار می باشد. همان گونه که از نام کالا مشخص است؛ کاشی های استخری را بیشتر برای کف یا دیوار ه های استخر استفاده می کنند.
این کاشی نیز به نوبه خود انواع مختلفی داشته؛ و از لحاظ طرح، رنگ، سایز، کیفیت و مسائلی از این قبیل به دسته های گوناگونی تقسیم می شود.

روش های زیادی برای خرید کاشی استخری وجود دارد. اما کلیه مشتریان این محصول به دنبال روشی جهت خرید ارزانتر آن می باشند. علاوه بر کارخانه های تولید کننده سرامیک و نمایندگی های وابسته به آنها، در حال حاضر حراج سرامیک ارزان در برخی مراکز معتبر سراسر کشور انجام می شود.
لازم به ذکر است؛ که بسیاری از این مراکز به صورت اینترنتی نیز فعالیت می کنند. به این ترتیب یکی از بهترین شیوه های تهیه انواع کاشی استخری، خرید این لوازم از سایت های معتبر است. این سایت ها با حراجی ها و مراکز پخش ارزان قیمت سرامیک در ارتباط می باشند.

عرضه کننده زیباترین طرح جدید کاشی و سرامیک در ایران

عرضه کننده زیباترین طرح جدید کاشی و سرامیک در ایرانامروزه طرح ها و مدل های کاشی و سرامیک موجود در بازار ایران، بسیار متنوع تر از قبل شده اند. به نحوی که اغلب خریداران در هنگام انتخاب این وسایل سر در گم می شوند. 
اما برخی از فروشگاه ها و مراکز معتبر، همواره عرضه کننده زیباترین طرح جدید کاشی و سرامیک می باشند. به بیان بهتر، این مراکز کاملاً به روز بوده؛ و جدیدترین ارقام کاشی را به مشتریان خود معرفی می کنند.

ناگفته نماند؛ که انتخاب زیباترین طرح کاشی یا سرامیک تا حدودی سلیقه ای می باشد. البته در هنگام خرید کاشی، علاوه بر شکل ظاهری، باید نوع مکان، دکوراسیون آن و همچنین کیفیت محصول را نیز در نظر گرفت.

عرضه کنندگان معتبر طرح های جدید کاشی و سرامیک در ایران، همواره به نیاز مصرف کننده توجه داشته؛ و با توجه به سلایق مختلف، زیباترین ارقام سرامیک را ارائه می دهند.
امروزه برای پوشاندن کف یا دیوار بخش های مختلف ساختمان، کاشی های ویژه ای طراحی و روانه بازار ایران شده است.

ارزانترین کاشی را از کجا بخرم؟

ارزانترین کاشی را از کجا بخرم؟ارزانترین قیمت کاشی و سرامیک چقدر است؟ ارزانترین کاشی را از کجا بخریم؟
اینها سوالاتی است؛ که توسط بخش قابل توجهی از مردم پرسیده می شود. چرا که اکثر آنها حداقل یک بار در طول زندگی خود به مغازه های کاشی فروشی مراجعه می کنند.
برای پاسخ به سوالات مطرح شده، باید گفت؛ که صحبت کردن درباره ارزانترین قیمت سرامیک یا کاشی با توجه به مسائل مختلفی، صورت می گیرد. به عنوان مثال می توان به کاشی سفید ارزان اشاره کرد.
مسلماً قیمت این محصول سفید و ساده به مراتب، پایین تر از کاشی های پر رنگ و لعاب یا منقش می باشد. اما سوای از بحث نوع و مدل کاشی، انتخاب مرکز خرید نیز بسیار مهم بوده؛ و بر قیمت کالا تاثیر دارد.

در نتیجه در پاسخ به سوال مطرح شده، باید گفت؛ که بهترین کار برای خرید کاشی با ارزانترین قیمت، مراجعه به مراکز اصلی پخش می باشد. به عنوان نمونه می توان از مرکز حراج سرامیک کف یا مراجعی مثل نمایندگی کاشی نایین، نام برد.

کارخانه تولید کاشی و سرامیک اصفهان

کارخانه تولید کاشی و سرامیک اصفهانکارخانه تولید کاشی و سرامیک اصفهان، بخش قابل توجهی از بازار لوازم نازک کاری ساختمان در ایران را پوشش داده است. دلیل اصلی این مسئله به کیفیت و البته تنوع این کاشی ها بر می گردد.
به طور کلی کاشی و سرامیک های تولید شده در کارخانه های اصفهان از زیبایی خاصی برخوردار بوده؛ و از لحاظ درجه مرغوبیت نیز در سطح مطلوبی قرار دارند. با توجه به این که اصفهان یکی از مهم ترین قطب های صنعتی و هنری کشور، محسوب می شود؛ مسئله تولید کاشی و سرامیک به بهترین وجه ممکن تا حدودی بدیهی به نظر می رسد.

کارخانه کاشی اصفهان را می توان یکی از بهترین منابع تهیه این محصول به حساب آورد. در این کارخانه انواع و اقسام کاشی ها با کیفیت ها و قابلیت های گوناگون، تولید و روانه بازار شده اند.

از آنجا که برای بسیاری از خریداران، امکان مراجعه حضوری به کارخانه سرامیک اصفهان، وجود ندارد؛ امروزه امکان خرید اینترنتی و غیر حضوری این اقلام نیز فراهم شده است. این کار به واسطه سایت های اینترنتی مجاز انجام می گیرد. قیمت کاشی و سرامیک اصفهان در این قبیل سایت ها، معادل قیمت کارخانه ای محصول می باشد.

قیمت سرامیک درجه ۴ در بازار تهران

قیمت سرامیک درجه 4 در بازار تهرانلیست قیمت سرامیک در بازار تهران، نوسان عددی قابل ملاحظه ای را شامل می شود. به بیان بهتر اقسام گوناگون کاشی و سرامیک با قیمت های مختلفی در بازار تهران به فروش می رسند.
در ادامه به ذکر مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت سرامیک در بازار می پردازیم:

 • درجه کیفیت و میزان مرغوبیت سرامیک
 • میزان ضخامت
 • میزان دوام و استحکام سرامیک
 • مقاومت سرامیک در برابر عوامل محیطی مثل گرما و سرما
 • میزان مقاومت سرامیک در برابر رطوبت
 • ابعاد سرامیک
 • طرح، رنگ و مدل
 • داشتن قابلیت های خاصی مثل نانو بودن
 • محل تولید 
 • مارک یا برند محصول
 • محل فروش سرامیک یا نحوه عرضه آن

به عنوان توضیح بیشتر باید اضافه کرد؛ که قیمت سرامیک درجه ۴ به مراتب، ارزان تر از قیمت سرامیک درجه ۱ می باشد.
شایان ذکر است؛ که سرامیک های درجه ۴ نیز به نوبه خود ارقام مختلفی داشته؛ و با قیمت های متفاوتی در بازار تهران به فروش می رسند.

فروش کاشی و سرامیک ارزان از نمایندگی های رسمی

فروش کاشی و سرامیک ارزان از نمایندگی های رسمیهمان طور که در بخش های قبل نیز اشاره شد؛ فروش کاشی سرامیک ارزان در نمایندگی های رسمی سراسر کشور، صورت می گیرد. به عبارت دیگر خرید کاشی و سرامیک از طریق نمایندگی های رسمی پخش آنها، مقرون به صرفه تر است. چرا که در این شرایط، بسیاری از واسطه های تجاری، حذف شده؛ و هزینه های جانبی تجارت کاهش یافته اند.
از طرفی کاشی ها و سرامیک هایی که مستقیماً توسط نمایندگی های مجاز به فروش می رسند؛ از لحاظ کیفیت در رده بالایی قرار دارند.

فروشنده کاشی سرامیک، همواره به دنبال راهی برای خرید بهترین، جدیدترین و مرغوب ترین کاشی ها با قیمت ارزان می باشد. مخصوصاً اگر قصد خرید عمده سرامیک را داشته باشد. بدون شک این افراد می توانند؛ مستقیماً به نمایندگی های فروش، مراجعه کرده؛ و یا از سایت های مرتبط کمک بگیرند.

لیست خریداران انواع کاشی و سرامیک ایرانی

لیست خریداران انواع کاشی و سرامیک ایرانیلیست خریداران انواع کاشی و سرامیک ایرانی را می توان به صورت کلی و خلاصه وار، این گونه بیان کرد:

 • پیمانکاران ساختمانی
 • انبوه سازان مسکن
 • عموم مردم 
 • تولید کنندگان آثار هنری
 • فروشندگان خرده مصالح ساختمانی

لازم به ذکر است؛ که مصالح ساختمانی به دو گروه بزرگ لوازم سفت کاری و نازک کاری تقسیم می شوند. کاشی و سرامیک در دسته وسایل نازک کاری قرار گرفته؛ و همواره توسط خرده فروشان مصالح به صورت عمده خریداری می شوند.
در کل هر کس که قصد خرید خانه جدید یا تغییر در دکوراسیون داخلی منزل یا هر ساختمان دیگری را دارد؛ در لیست خریداران سرامیک قرار می گیرد. امروزه خریداران، بیش از هر چیز به طرح و رنگ کاشی، توجه می کنند.

علاوه بر فروش کاشی و سرامیک ایرانی در داخل کشور، بخشی از این محصولات به خارج از مرزهای ایران فرستاده می شوند. کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله خریداران خارجی این محصولات ایرانی به شمار می روند.

عرضه برند های کاشی و سرامیک مرغوب

عرضه برند های کاشی و سرامیک مرغوبدر حال حاضر برندهای داخلی و خارجی زیادی در زمینه تولید کاشی و سرامیک، فعالیت می کنند. بدون شک نام بردن از بهترین مارک های این حوزه، بسیار مشکل خواهد بود. اما در هر صورت تقریباً همه مشتریان به دنبال مراکز عرضه برندهای مرغوب کاشی و سرامیک می باشند.
واضح است؛ که عرضه برندهای کاشی و سرامیک مرغوب در کارخانه های تولیدی و نمایندگی های مجاز صورت می گیرد. در کنار اینها می توان از سایت های اینترنتی فعال در حوزه فروش عمده بهترین کاشی ها نیز نام برد.

اما عرضه برندهای مرغوب کاشی و سرامیک به چه معناست؟
به بیان دیگر کاشی ها و سرامیک های مرغوب چه ویژگی هایی دارند؟
در اینجا به ذکر مهم ترین مشخصات یک سرامیک مرغوب می پردازیم:

 • استحکام بالا و مقاومت در برابر ضربه و شکستگی
 • قدرت جذب آب مناسب
 • در برابر تغییرات دمایی دچار ترک خوردگی نمی شود.
 • سطح صاف، یکدست و صیقلی دارد.
 • داشتن ضخامت مناسب
 • فاقد لب پریدگی است.
 • بر سطح آن خلل و فرج مشاهده نمی شود.
 • رنگ آمیزی آن باکیفیت بوده؛ و ثابت می ماند.

البته در هنگام انتخاب کاشی مرغوب، باید نوع استفاده ای که قرار است؛ از آن بشود؛ را نیز در نظر گرفت.

کاشی و سرامیک صادراتی درجه یک و ویژگی های آن

کاشی و سرامیک صادراتی درجه یک و ویژگی های آنهمان گونه که می دانیم؛ همواره بخشی از کاشی و سر امیک های تولید شده در کارخانه های ایرانی به کشورهای خارجی، صادر می گردند. این امر نشان دهنده کیفیت محصول ایرانی است.
البته ناگفته نماند؛ که کاشی های ایرانی، علاوه بر داشتن کیفیت از زیبایی بی نظیری نیز برخوردار می باشند؛ و این مسئله یکی دیگر از دلایل صادرات بالای آن به شمار می رود.

اغلب کاشی و سرامیک هایی که برای صادرات انتخاب می شوند؛ از لحاظ کیفی در سطح بالایی قرار داشته؛ و جزء ارقام درجه یک حوزه خود محسوب می شوند. همچنین این سرامیک ها به شکل مناسبی بسته بندی و ارسال می گردند.

کاشی و سرامیک درجه یک صادراتی، ویژگی های مثبت زیادی دارد. این فاکتورها تا حدودی مشابه ویژگی های برندهای مرغوب می باشند؛ که در بخش قبل بیان شدند. به عبارت بهتر، کاشی های صادراتی درجه یک از برندهای برتر انتخاب شده؛ و همواره طرفداران زیادی در بازار دارند.

پخش عمده و ارزان قیمت انواع کاشی و سرامیک

پخش عمده و ارزان قیمت انواع کاشی و سرامیکبسیاری از خریداران عمده کاشی و حتی مشتریان عادی به دنبال قیمت مناسب سرامیک هستند. همان گونه که در قسمت های قبل، بیان شد؛ بهترین کاشی ارزان قیمت را می توان از طریق مراکز اصلی پخش عمده کاشی و سرامیک، تهیه کرد.
این مراکز در بسیاری از شهرهای ایران، پیدا می شوند. به عنوان نمونه می توان از مرکز پخش سرامیک ارزان شیراز نام برد.

شایان ذکر است؛ که در صورت دسترسی نداشتن به مراکز معتبر پخش عمده و ارزان قیمت کاشی، می توان انواع کاشی و سرامیک را به صورت اینترنتی و غیر حضوری خریداری کرد. البته در این زمینه باید از سایت های معتبر مرتبط با پخش کنندگان عمده، کمک گرفت.

پخش عمده و اینترنتی کالا، مزایای زیادی برای خریدار و فروشنده دارد. از جمله این که به میزان قابل توجهی در وقت و هزینه افراد صرفه جویی می کند. زیرا هزینه های ایاب و ذهاب و واسطه گری کاهش یافته اند.

انواع کاشی و سرامیک را برای تزئین کف و دیوارهای ساختمانی به کار می برند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید