فروشنده روشویی بدون کابینت دیواری

روشویی بدون کابینت به راحتی به دیوار نصب می شود. فروشندگانی که در این زمینه فعالیت می کنند بسته بندی های خاصی را برای این کالا انتخاب می کنند و علامت استاندارد را با روی تمام بسته ها درج می کنند. مراکز فروش به خوبی از بازارهای داخلی اطلاع دارند به همین علت ساده ترین روش ها را برای توزیع و پخش در نظر می گیرند. اکثر فروشندگان داخلی اجناس خود را به صورت عمده معامله می کنند. 

فروشنده روشویی بدون کابینت دیواری

انواع مختلف روشویی را بشناسید

انواع مختلف روشویی را بشناسید


انواع روشویی به دو صورت پایه دار و بدون پایه ساخته می شود. مدل های بدون پایه بر روی دیوار نصب می شوند و جای بسیار کمی را اشغال می کنند. این نمونه ها دارای ابعاد و اندازه های مختلفی هستند که هر کدام جنس های گوناگونی دارند و مکان های متنوعی را پوشش می دهند.

این کالای پر مصرف هیچ گونه اتصالی به زمین ندارد و به صورت کاملا ساده و راحت نصب می شود. نمونه هایی که بدون پایه هستند در اغلب مکان های عمومی به وفور یافت می شوند. مدل های دایره، مربع و مستطیل هر کدام به نوبه خود زیبایی خاصی دارند و جلوه خوبی را برای مکان مورد نظر ایجاد می کنند. 

مدل های پایه دار به خوبی بر روی زمین نصب می شوند و نسبت به نمونه های دیگر حجم کمتری دارند. این کالا در برابر مواد شوینده رنگ خود را از دست نمی دهد و خطری برای سنگ ایجاد نمی کند. رنگ بندی این کالا بسیار منحصر به فرد می باشد، چون درخشندگی قابل توجهی دارد و به مرور زمان کیفیت اولیه خود را از دست نمی دهد. 

قیمت روشویی بدون کابینت دیواری

قیمت روشویی بدون کابینت دیواری

قیمت روشویی دیواری بستگی به نوع محصول و برند مربوطه دارد. در گذشته نرخ نهایی محصولات را تولید کنندگان مشخص می کردند، چون به خوبی از قیمت مواد اولیه با اطلاع بودند آنها هزینه هر کالایی را بر روی بسته آن نصب می کردند و با این کار شرایط خرید را آسان تر می نمودند. 

نرخ این محصول ممکن است در یک سال با سال دیگر متفاوت باشد. هزینه تک فروشی و عمده فروشی با هم متفاوت است، چون عمده فروش کالا را با قیمتی کمتر از بازار عرضه می دارد. با پیدایش نوسانات اخیر محصولات هزینه اصلی خود را به کلی از دست دادند و طبق روز داد و ستد شدند. اگر همه این عوامل دست به دست هم دهند می توانند بازارهای داخلی را با رکود زیادی رو به رو کنند و توان مالی را در مشتری کاهش دهند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید