فروشنده کاشی آشپزخانه شیک لوکس

فروشنده کاشی آشپزخانه شیک لوکس، عموما برای انتخاب راحت تر و مطمئن تر خریدار با ارائه توضیحات لازم درباره کیفیت محصولات و همچنین جویا شدن متراژ محل نصب می توانند یک مشاور عالی برای خریدار باشند. خریداران این محصول باید در کنار قیمت به کیفیت محصول و نوع برند تولیدی و همچنین ضمانت محصول نیز توجه ویژه ای را داشته باشند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

فروشنده کاشی آشپزخانه شیک لوکس

جدیدترین طرح های کاشی آشپزخانه شیک

جدیدترین طرح های کاشی آشپزخانه شیک

امروزه بیشتر مجتمع های مسکونی تفاوت بسیاری در طرح و مدل کاشی های آشپزخانه با دیگر مکان های داخلی مانند سرویس قائل می شوند. از این رو تولید کنندگان کاشی و سرامیک با در نظر گرفتن طرح های ویژه و زیبا مناسب برای فضای پخت و پز و ویوی عالی توانسته اند این نیاز را به خوبی برآورده نمایند.

جدیدترین طرح کاشی آشپزخانه شیک که عموما بین کابینت نصب می شود به صورت آینه ای می باشد که در رنگهای سفید، نقره ای و طلایی ارائه شده است. این محصول به صورت نواری دور تا دور کاشی اصلی قرار گرفته و یا به صورت یک دست نصب می شود که انتخاب این امر کاملا مطابق با سلیقه خریدار پیش می رود.

کاشی های طرح برجسته تیز از مدل های جدید این محصول می باشد کا دارای طرح های فانتزی یا گلدار بوده و با برجستگی طرح مزبور زیبایی دو چندانی را به محل نصب ارائه می کند. کاشی های جدید آشپزخانه صرفا با تکنولوژی هایی تولید می شود که مانع از جذب رطوبت و چربی به داخل کاشی شده و این امر شست و شوی راحت را برای مصرف کنندگان درپی دارد البته استفاده از مواد شیمیایی مانند پودر های شوینده نیز به هیچ عنوان تغییری در رنگ و درخشش سطح کاشی ها نداشته و این امر یکی از مزایای عالی کاشی های مزبور می باشد.

مرکز خرید کاشی آشپزخانه مدرن

مرکز خرید کاشی آشپزخانه مدرن

در مرکز خرید کاشی آشپزخانه مدرن عموما تمامی برند های ایرانی و خارجی ارائه می کردند. خریداران عمده این محصول با استفاده از قیمت تولیدی، حجم بالایی لز این محصول را صرفا د مدل های مختلف تهیه کرده و این امر منجر به صرفه اقتصادی بالایی برای آنها می گردد. بیشتر خریداران عمده این محصول ساختمان سازان می باشند.

قیمت هر یک از طرح ها و مدل های این محصول بسته به نوع کیفیت و طرح آنها متفاوت می باشد. این محصول در ابعاد مختلف تولید و ارائه می سود تا بتوان در تمامی مکان ها با متراژهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته و در هنگام نصب از چیدمان های مختلف کاشی جهت زیبایی بیشتر استفاده نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید