فروشنده کاشی استخری صادراتی درجه یک

فروشنده کاشی استخری صادراتی درجه یک، انواع مختلفی از این سازه های عالی و کم نظیر را در دست دارد و آن را با توجه به سفارشاتی که از سوی خریداران مبنی بر خرید آن دریافت کرده است، ارائه می نماید. طبیعی ست که نمونه های صادراتی از این سازه ها درجه یک بوده و از کیفیتی عالی برخوردار می باشند؛ در نتیجه خرید و استفاده از آنها در طراحی استخر بسیار جالب و مطلوب خواهد بود.

فروشنده کاشی استخری صادراتی درجه یک

مشخصات کاشی استخری صادراتی درجه یک

مشخصات کاشی استخری صادراتی درجه یک کاشی، محصولی ست که از تلفیق سرامیک و سفال به دست آمده است. سطح روی کاشی کاملاً صیقل خورده بوده و حالت شیشه های را تداعی می کند. استفاده از کاشی در فضاهای مختلف از جمله آشپزخانه، پذیرایی، سرویس بهداشتی و غیره صورت می پذیرد.
کاشی سازه ای بسیار مقاوم در برابر عوامل آسیب زاست. این محصول در ابعاد و اندازه های بسیار متنوعی وجود دارد که افراد بر اساس نیاز خود قادر به انتخاب آنها خواهند بود. کاشی استخری یکی از نمونه های موفق کاشی در طراحی می باشد که ویژگیهای مثبت زیادی در خود ایجاد کرده است. نمونه های باکیفیت ازین سازه برای ورود به بازارهای جهانی انتخاب می شوند.
مشخصات کاشی استخری صادراتی درجه یک:

  • اولین، مهمترین و شاخص ترین ویژگی این دسته از کاشیها، عدم جذب آب به درون آنها می باشد. این گزینه، کاشی استخری را از نمونه های معمولی متمایز خواهد کرد. شما می توانید با انجام آزمایشی ساده به چشم خود این موضوع را مشاهده کنید. یک کاشی معمولی و یک کاشی استخری را بردارید و مقداری آب در پشت هر کدام از آنها بریزید. خواهید دید که کاشی استخری آب را جذب نخواهد کرد.
  • این کاشی به بهترین شکل ممکن روی دیواره ها و کف استخر محکم شده و به راحتی نمی توان آن را جدا کرد.
  • این محصول در دمای بسیار پایین هم مقاومت خوبی را به نمایش گذاشته و دچار یخ زدگی نخواهد شد.
  • کاشی استخری، در طرحهای متفاوتی مانند طرحهای ساده و یا برجسته در بازار وجود دارند که انتخاب آن براساس سلیقه صورت می پذیرد.
  • تنوع اندازه در آنها دیده می شود. ابعاد به کار رفته در طراحی کاشی معمولاً بزرگ است.
  • از بهترین متریالها در ساخت آن استفاده شده و بسیار استاندارد می باشد.

قیمت انواع کاشی استخری طلایی

قیمت انواع کاشی استخری طلایی قیمت انواع کاشی استخری طلایی، با توجه به ابعاد آن، طرح و مدلی که دارد و البته افت و خیزهایی که در بهای انواع کاشی در بازار دیده می شود، تعیین خواهد شد. کاشی های استخری با قابلیتهای ویژه و منحصر به فرد خود به بهترین شکل ممکن می توانند هر آنچه از یک کاشی خوب و باکیفیت انتظار می رود را در خود داشته باشند.
قیمت کاشی استخری با توجه به آنچه از تواناییها و امکانات در اختیار ما قرار می دهد، متناسب بوده و پرداخت آن در قیاس با کاشیهای معمولی که ممکن است هر سال مجبور به تعویض آنها باشیم، معقول تر است. این کاشیها با رنگ طلایی خود باعث زیبایی هر چه بیشتر استخر خواهند بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید