فروشندگان سرامیک دیوار آشپزخانه جدید

در حال حاضر، با پیشرفت فناوری و صنعت ساختمان سازی، استفاده از مصالح مقاوم و طبق استاندارد های روز، مورد توجه بسیاری از طراحان و معماران قرار گرفته است. یکی از این مصالح، سرامیک است که در طرح و مدل های متنوعی تولید و عرضه می گردد.

فروشندگان سرامیک دیوار آشپزخانه، همواره سعی می کنند که بهترین محصول را با استاندارد های کیفی بالا و مرغوبیت مواد اولیه به کار رفته در ساخت آن، به طور وسیعی عرضه کنند. 

فروشندگان سرامیک دیوار آشپزخانه جدید

جدیدترین مدل سرامیک دیوار آشپزخانه

جدیدترین مدل سرامیک دیوار آشپزخانه یکی از مدل های جدید سرامیک دیوار آشپزخانه، سرامیک پرسلانی است، که به سبب ویژگی ها و مزایای منحصر بفردی که دارد، بسیار مورد استقبال عموم قرار گرفته است. این نمونه سرامیک، به دلیل جذب بسیار کمی که دارد، بسیار مناسب آشپزخانه است. به دلیل اینکه، سرامیک های استفاده شده در آشپزخانه، همواره در معرض رطوبت و آب قرار دارند. همچنین، نسبت به سرامیک های معمولی، از ضخامت بالاتری بهره می برند و به دو نوع لعاب دار و بدون لعاب دسته بندی می شوند. 

سرامیک های پرسلانی به علت اینکه از سطحی براق و شیشه ای شکل برخوردار هستند، جلوه و ظاهری زیبا به دکوراسیون داخلی آشپزخانه می بخشد. از این رو، جدید ترین مدل سرامیک برای آشپزخانه به شمار می روند، که از محبوبیت ویژه ای نیز برخوردار است. نوع دیگر مدل، که جدید می باشد، سرامیک طرح گرانیت می باشد، که با استفاده از خاک رس و افزودن رنگ دانه ها به وجود می آید. از این رو، در طرح ها و رنگ بندی های متنوعی در بازار یافت می شود. 

سرامیک گرانیتی، بدون لعاب است، بنابراین، برای صیقل دادن آن از پولیش استفاده می کنند. نمونه رگه ای این سرامیک، بسیار معروف است و جایگاه خاصی را به خود اختصاص داده است. نوع دیگر، سرامیک ها طرح موزائیکی هستند که از تکه های ریز لعاب دار و بدون لعاب بهره می برند و دارای ابعاد گوناگونی است. این نمونه سرامیک در طرح های منحصر بفردی موجود است، که از جمله می توان به طرح های مربعی، مستطیلی، چند گوشه و چند ضلعی اشاره کرد. ناگفته نماند، در مقایسه با سرامیک پرسلانی، از ضخامت کمتری برخوردار هستند. 

خرید سرامیک دیوار آشپزخانه ساده

خرید سرامیک دیوار آشپزخانه ساده خرید سرامیک آشپزخانه ساده، بر اساس استاندارد های کیفی و مرغوبیت مورد تایید توسط واحد های کنترل کیفی، به طرق مختلفی انجام می پذیرد و از قیمت های مختلفی بهره می برد. خرید این محصول به صورت عمده، مستقیم و بدون واسطه با حذف دلالان، از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون بصرفه است و هزینه پرداختی بسیار مناسب تمام می شود. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید