فروشگاه سرامیک سه بعدی فیروزه ای ارزان

یکی از متفاوت ترین سرامیک های ساختمانی که می توانید آن را در فروشگاه بزرگ این گروه از محصولات مشاهده نمایید، سرامیک سه بعدی است که حس واقعی از تصویری را که در آن نقش زده شده به فرد منتقل می کند. حالا فرصتی پیش آمده برای اینکه بتوانید از این محصول فوق العاده با قیمت ارزان برخوردار گشته و در ضمن شانس دستیابی به رنگ های متنوع و چشم نواز این محصول از جمله سرامیک سه بعدی فیروزه ای را خواهید داشت.

فروشگاه سرامیک سه بعدی فیروزه ای ارزان

طرح های جدید سرامیک سه بعدی

طرح های جدید سرامیک سه بعدی حالا دیگر سلیقه و حتی سطح انتظار افراد تغییر کرده و این موضوع متاثر از تحول سبک زندگی می باشد، به زبان دیگر افراد به دنبال این هستند که بتوانند مدرنیته را در تمام ابعاد زندگی خود سرازیر کرده و برای این امر به هر چیزی متوسل می شوند.
مثلاً از سرامیک اگر بخواهیم بگوییم، باید بیان داشت که نوع سه بعدی این محصول، سنخیت و تطابقی کامل با سلیقه های امروزی را داشته و بهترین آپشنی است که با آن می‌توان نیمی از نیاز به مدرن بودن را برطرف کرد.

سرامیک های سه بعدی که به دست طراحان و تولیدکنندگان زبده طراحی و ساخته شده اند، تصویری که در آنها درج شده را طوری جلوی چشم می آورند که اگر فرد نقشی از آب را در آن ببیند، هر لحظه احساس می کند که الان است پاهایش خیس شود، بس که تصویر طبیعی و ملموس به نظر می رسد.

اما موضوع دیگری که در رابطه با سرامیک سه بعدی خواهیم گفت، طرح های جدید اعمال شده در آن است که شامل این موارد خواهند شد:

  1. سرامیک سه بعدی طرح طبیعت
  2. سرامیک سه بعدی طرح آکواریوم
  3. طرح گل
  4. طرح آبشار
  5.  طرح آسمان
  6. طرح فصل های سال
  7. طرح دریا

تولید کننده انواع سرامیک سه بعدی فیروزه ای

تولید کننده انواع سرامیک سه بعدی فیروزه ای در حال حاضر اقداماتی بسیار مفید و سازنده در راستای ساخت و تولید انواع سرامیک توسط تولیدکنندگانی که به عنوان برترین و بزرگترین تولید کننده سرامیک شناخته شده‌اند، صورت گرفته و به موجب آن شاهد عرضه محصولاتی شیک و منحصر به فردی همچون سرامیک سه بعدی در رنگ های متنوع همچون فیروزه ای می باشیم.

اما انواع سرامیک سه بعدی که از طریق تولیدکنندگان متخصص و ماهر ایرانی و با بهره گیری از متریال استاندارد، دانش فنی و تجهیزات پیشرفته تولید گشته و به بازارهای مختلف ارائه گشته اند، عبارتند از:

  • سرامیک سه بعدی اپوکسی: از روش سه پخت و برچسب های اپوکسی برای تولید این سرامیک و ایجاد طرح های گوناگون روی آنها بهره برده اند.
  • سرامیک سه بعدی شیشه ای: روکش شیشه ای اعمال شده روی این مصالح، به جذابیت و جلوه ظاهری آنها اضافه نموده و مناسب جهت اجرا در دیوار است که هم قیمت و هم کیقیت زیادی را داراست.
  • سرامیک سه بعدی معمولی: از ویژگی های مشابه سایر سرامیک ها برخوردار بوده، با این تفاوت که طرح آن سه بعدی است.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید