فروشگاه کاشی استخری درجه یک ایرانی

کاشی استخری درجه یک نمونه ای از فرآورده های دست بشر می باشد که برای پوشش دادن مکان های مختلف به کار می رود و علاقه مندان زیادی را به خود اختصاص داده است. طرح کاشی استخری بسیار وسیع و گسترده می باشد و فروشگاه های فراوانی در این زمینه فعالیت می کنند.

فروشگاه ها این محصول را به دو طریق عمده و فله عرضه می کنند که هر کدام شرایط مختلفی دارند. بیشتر مصرف کنندگان روش عمده را انتخاب می کنند، چون اجناس از تنوع بالاتری برخوردار هستند.

فروشگاه کاشی استخری درجه یک ایرانی

۵ ویژگی کاشی استخری درجه یک

5 ویژگی کاشی استخری درجه یک

کاشی های درجه یک دارای ویژگی های بسیار مختلفی هستند، که همین امر فروش آنها را بیشتر کرده است. یکی از مهمترین ویژگی های این کالا این است که رطوبت را به خوبی در خود جذب می کند، از شکل های چهار گوش، شش ضلعی و مستطیل تشکیل شده، با هر نوع شرایط آب و هوایی سازگاری بسیار خوبی دارد و به مرور زمان طرح و رنگ اولیه خود را از دست نمی دهد.  

سطح بیرونی کالا بسیار براق و صاف می باشد، که این ویژگی باعث بزرگ نشان دادن محیط می شود. محصول مورد نظر نصب ساده و راحتی دارد و نسبت به مدل های دیگر مقرون به صرفه می باشد. رنگ های روشن برای مکان هایی به کار می روند که دارای فضای بسیار کمی می باشند.

قیمت بهترین کاشی استخری ارزان

قیمت بهترین کاشی استخری ارزان

قیمت کاشی استخری به وسیله تولید کنندگان برتر کشور انجام می شود. در بازارهای داخلی نوسانات فراوانی وجود دارد که هر کدام بر روی هزینه ها اثر سوئی دارند. قیمت انواع کاشی با توجه به ابعاد و کارخانه تولیدی می تواند بسیار متفاوت باشد. به طور معمول، انواع محصولات خارجی دارای نرخ بالاتری نسبت به نمونه های ایرانی می باشد.

جهت خرید انواع کاشی تهیه لیست قیمت می تواند بسیار کمک کننده باشد. هزینه کاشی صادراتی از نوع معمولی آن بالاتر می باشد و دلایل آن، اهمیت بیشتری است که کارخانه به بسته بندی می دهد. با ورود نابسامانی های جدید بیشتر فروشندگان برای جلوگیری از ضررهای احتمالی و خالی نمودن انبارهای خود محصول را به صورت روز شمار عرضه می دارند. 

بهترین کاشی استخری از لعاب بسیار خوبی برخوردار است که قابلیت شستشو دارد و هرگز رنگ اولیه خود را از دست نمی دهد. این گونه محصولات هر نوع دمایی را تحمل می کنند و هیچ گاه تغییر چهره نمی دهند. در برابر آتش سوزی مقاومت بالایی دارند و دچار شکستگی یا ترک خوردگی نمی شوند. این کالا برای پوشش دادن اماکن مذهبی و تاریخی به کار می رود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید