قیمت خرید و فروش سرامیک خشک نما

نمای سرامیک خشک جزو جدیدترین و پیشرفته ترین سرامیک هایی است که با نام فول بادی شناخته شده است که میزان جذب رطوبت آن بسیار کم است و در برابر یخ بندان مواد شیمیایی مقاومت بالایی نیز دارد. این محصول استراتژیک در کشور و حتی جهان از بازار داغی برخوردار بوده و به دلیل کاربردهای فراوان آن خریداران زیادی دارد که با طرح و مدل های مختلف و با نرخ های متفاوت وارد بازار می شود. لذا قیمت سرامیک خشک نما در بازار بسته به درجه کیفیت آنها که با درجه های یک؛ دو و سه عرضه می شود مختلف خواهد بود.

قیمت خرید و فروش سرامیک خشک نما

نحوه اجرای بهترین سرامیک خشک برای نما

نحوه اجرای بهترین سرامیک خشک برای نمانحوه اجرای بهترین سرامیک خشک برای نما بدین روش است که تایل های سرامیک خشک توسط قطعات کلیپس ساخته شده از فولاد ضد زنگ به ریل های آلومینیومی زیرسازی در فواصل مشخص متصل می شود.

رنگ کلیپس ها با رنگ سرامیک انتخاب شده به وسیله رنگ پلی استر و با روش الکترواستاتیکی یکسان می شود تا مغایرت نداشته باشند در این روش در محل اتصال سرامیک به ریل های آلومینیومی لاستیک های مخصوص قرار می دهند تا از لغزش سرامیک ها جلوگیر جلوگیری شود

ویژگی سرامیک خشک:

 • سرعت بالای اجرا
 • نبود ضایعات ساختمانی و سروصدا
 • کم کردن هدر رفت انرژی 
 • راحتی اجرا جهت ساختمان های بلند مرتبه به خاطر نبود دسترسی به ملات
 • عایق حرارتی صوتی 
 • مقاوم در برابر زلزله
 • حذف تقطیری در سطوح داخلی 
 • کیفیت بالا
 • کاهش هزینه ها
 • سرعت بالای اجرای سرامیک نما
 • امکان تعویض پانل سرامیکی
 • کاهش ریسک ترک خوردن و جدا شدن و سقوط قطعات نما
 • کاهش وزن ساختمان

نمای زیبا با باکیفیت ترین سرامیک پرسلانی

نمای زیبا با باکیفیت ترین سرامیک پرسلانینمای زیبا با باکیفیت ترین سرامیک پرسلانی در ساختمان های مختلف به چشم می خورد که هر کدام دارای طرح و نقش های مختلف است که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. امروزه نیز طرح سرامیک نما در مدل های شیک و مدرن و سایزهای مختلف و مرغوب در بازار عرضه می شود که در اشکال مختلف نماهای متنوعی را به خود اختصاص داده است. 

نمای سرامیک حیاط و بیرون ساختمان به دلیل کیفیت بالای مواد اولیه آن در برابر سرما و یخ بندان و نور مستقیم خورشید مقاوم بوده و امروزه در مدل های خشک تولید شده و در بازار عرضه می شود که بدون ملات با تجهیزات مخصوص نصب می شوند. 

ویژگی سرامیک پرسلانی با کیفیت:

 • استحکام خمشی : بالا بودن میزان تحمل این سرامیک در برابر فشارهای استاتیکی و دینامیکی بوده و از نوع بهترین سرامیک است.
 • مقاومت در برابر سایش عمقی : بدنه این کاشی در برابر سایش مقاوم بوده و در تماس با اجسام صدمه نمی بیند.
 • سختی سطح کاشی : سطح کاشی در برابر خراش مقاوم است و دارای سطحی مستحکم می باشد.

خرید سرامیک خشک پرسلانی به صورت عمده

خرید سرامیک خشک پرسلانی به صورت عمدهجهت خرید سرامیک خشک پرسلانی به صورت عمده می بایست به مراکز فروش آن مراجعه نمود که در کار خرید و فروش این محصول بوده و آن را عمده مستقیم یا با واسطه عرضه می کنند. این مراکز تامین کنندگان سرامیک در کشور هستند که نیاز اقشار جامعه را به این محصول برآورده می کنند.

خرید فروش سرامیک در کشور بدین صورت است که انواع سرامیک خشک را از تولید کننده با قیمت کمتر و تیراژ بالا خریداری نموده و با قیمت بالاتر به فروش می رسانند و بدین صورت کسب سود نموده و همین نقطه قوتی برای معاملات این محصول خواهد بود. 

سرامیک خشک پرسلانی تولید شده مخصوص نما به دو شکل کلی در بازار صنعت ساختمان عرضه می شود که شامل سرامیک مجوف پرسلانی و سرامیک تو پر پرسلانی یا به اصطلاح سرامیک یک سانتی یا فول بادی گفته می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد و طریق نصب متفاوتی خواهد داشت.

قیمت روز سرامیک مخصوص حیاط

قیمت روز سرامیک مخصوص حیاطقیمت روز سرامیک کف مخصوص حیاط همواره نوسان عددی قابل توجهی دارد زیرا عوامل زیادی در قیمت گذاری این محصول تاثیر گذار است. از جمله مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر نرخ آن به شرح زیر است.

 • کیفیت مواد اولیه و ساختار داخلی سرامیک حیاط 
 • کیفیت سطح رویی آن
 • طرح؛ رنگ و مدل جدید بودن محصول 
 • ابعاد و ضخامت سرامیک
 • میزان ماندگاری رنگ و درجه کیفیت آن
 • میزان وزن؛ استحکام و دوام آن
 • میزان جذب آب و رطوبت
 • میزان تحمل گرما و سرما و حرارت 
 • میزان تحمل فشار و خوردگی و…. 

همچنین قیمت خرید سرامیک به نحوه خرید و فروش نیز بستگی دارد که در مراکز فروش به روش های مختلف معامله می شود. قیمت کاشی پرسلان نیز در صورتی که عمده و بدون واسطه خریداری شود ارزانتر است.

فروشندگان سرامیک پرسلانی ارزان قیمت

فروشندگان سرامیک پرسلانی ارزان قیمتفروشندگان سرامیک پرسلانی ارزان قیمت این محصول را در انواع مختلف عرضه می کنند و مراکز فروشی که در سطح شهر به صورت متمرکز مستقر هستند فروشندگان متعددی هستند که این محصول را در یک نقطه به فروش می رسانند و در این مرکز به دلیل عرضه بالا و رقابت در فروش سرامیک با نرخ ارزانتر ارائه می شود.

سرامیک نما ارزان در مراکزی که آن را عمده و بدون واسطه عرضه می کنند صورت می گیرد و کارخانجاتی که شبانه روز در حال کار هستند و دستگاه های آنها مدام کار می کنند و یا مواد اولیه آن را خود تولید می کنند این محصول را با هزینه کم تری تولید و به فروش می رسانند و خرید از آنها با صرفه تر است.

فروشنده سرامیک ارزان قیمت این محصول را در دو نوع عمده و خرده در بازار عرضه می کنند که با بازاریابی و تبلیغات آن به جذب مشتری پرداخته و با حضور فعال در بازار و با شناختی که از آن دارند آن را به فروش می رسانند.

انواع سرامیک نما و خرید ارزانتر آن

انواع سرامیک نما و خرید ارزانتر آنجهت خرید انواع سرامیک نما با قیمت ارزانتر می بایست آن را درست انتخاب کرد و بسته به کاربردی که دارند تهیه شود. انواع این سرامیک ها مانند:

 • سرامیک گرانیتی : از ترکیب خاک رس با ویژگی های مشخص و فاقد کربنات به خصوص کربنات کلسیم است و در طی پخت با افزودن رنگ دانه طرح و رنگ مطلوب به دست می آید. لذا جهت براق کردن آن سطح آن را توسط سنگ ساب پولیش می کنند این کاشی اگر کاملا با طرح ابر و بادی باشد کل بدنه رنگی است که طرح های آن اغلب فلفل نمکی؛ رگه ای و قالب های رستیک است. این سرامیک دمای پخت بالایی دارد علت پخت پرسلان در دمای بالا نیز ایجاد ماهیت شیشه ای و تخلخل کم در آن است.
 • سرامیک پرسلانی : در دمای پخت بالایی ساخته می شود تا باعث شود سطح آن شیشه ای باشد. 

بدنه سرامیک دیواری به چهار گروه تقسیم می شود:

 • بدنه ماجولیکا : رنگ بعد از پخت آن قرمز است و تخلخل آن ۱۹ تا ۲۴ درصد بوده و استحکام خمشی آن کم می باشد.
 • بدنه کاتوفوریت : بدنه آن بعد از پخت قرمز و تیره است و مانند بدنه ماجولیکا است فقط کربنات کلسیم کمتری دارد.
 • بدنه ارتن ور : این مدل بدنه آن سفید است و در سه مدل آهکی؛ فلدسپاتی آهکی؛ فلدسپاتی سیلیسی می باشد.
 • بدنه تک پخت سریع یا منوپرزوا : عاری بودن مواد اولیه آن از اکسید آهن یا کم بودن میزان اکسید آهن در مواد اولیه آن منجر به تولید بدنه های سفید در منوپروزا می شود.

لیست آخرین قیمت سرامیک نما ایرانی

لیست آخرین قیمت سرامیک نما ایرانیلیست آخرین قیمت سرامیک نما ایرانی در بازار بر اساس ویژگی هر مدل مختلف است که تولید کننده بر اساس میزان تولید و میزان عرضه و تقاضا قیمت آن را تعیین می کند و مدل های درجه یک و صادراتی آن با برندهای معروف گرانتر خواهد بود.

لذا در این عرصه پر تلاطم اقتصادی بازار سرامیک هم بی نصیب نمانده و قیمت رو به افزایشی را تجربه نموده است در هر صورت نمی توان قیمت واحدی را برای این محصول مهم در نظر گرفت کما اینکه بسته به نوع؛ جنس؛ و زیبایی محصول قیمت های متفاوتی برای آن در نظر گرفته خواهد شد.

لیست قیمت سرامیک فله ای اغلب موارد ارزانتر و مقرون به صرفه تر برای مصرف کنندگان است از این رو اغلب بساز و بفروشان از این نوع سرامیک استفاده می کنند. در بازار علاوه بر سرامیک ایرانی برندهای خارجی نیز دیده می شود که قیمت سرامیک نما ایرانی از نوع خارجی نیز ارزانتر است.

تولید کننده بزرگ سرامیک نما خارجی

تولید کننده بزرگ سرامیک نما خارجیتولید کننده بزرگ سرامیک نما خارجی یا بیرونی این محصول را با بالاترین سطح کیفی و استاندارد جهانی تولید نموده و با بالاترین درجه کیفیت در بازار عرضه می کند. همچنین این تولید کننده با بهره گیری از بهترین تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته و با استفاده از دستگاه های بروز خود توانسته در این صنعت به موفقیت بالایی دست پیدا کند.

امروزه نیز با افزایش دامنه کاربرد این محصول حتی در نمای بیرون ساختمان سبب شده تا مکانیزم های متفاوتی برای این تجهیزات توسط مهندسان به کار گرفته شود و با استفاده از تکنسین این صنعت و با بهره گیری از دستاوردهای علمی نوین طیف گسترده ای از مدل های با دوام تولید شود. 

این کارخانجات بزرگ و مهم با برندهای معتبر علاوه بر عرضه در داخل کشور به دیگر کشورهای خارجی نیز به صادرات انواع سرامیک می پردازند. لذا صادرات عمده سرامیک توسط تجار و بازرگانانی که از فعالان عرصه تجاری و اقتصادی هستند صورت خواهد گرفت و برندهای معروف با عملکرد خوبی که در صادرات داشته اند توانسته اند در بازارهای جهانی نیز شناخته شوند.


قیمت سرامیک خشک نما در بازار تهران

قیمت سرامیک خشک نما در بازار تهرانقیمت سرامیک خشک نما در بازار تهران بر اساس برآورد هزینه اولیه یک متر نمای آن جهت اجرای دیوار صاف و بدون پنجره مختلف می باشد. قیمت سرامیک خشک نما به دلیل نوع تولید آن که بر اساس دو گونه اکسترودی و با استفاده از دستگاه های پیشرفته ی ورقه ورقه نمودن سرامیک به ضخامت یک سانتی تقسیم بندی می شود از آن دسته سرامیک های پیشرفته است که نسبت به نوع معمولی آن گرانتر می باشد.

برای محاسبه دقیق متر واحد کار؛ باید نقشه های اصلی آن موجود باشد از روی آن سختی کار و تجهیزات لازمه مشخص خواهد شد. لذا قیمت اجرای سرامیک خشک بسته به نحوه ی نصب متغیر است و در مدل های مختلف نصب بسته به نقشه های موجود ممکن است یک روش از روشی دیگر ارزانتر شود.

لذا در صورتی که در ساختمان دیگر ممکن است همان نما گرانتر باشد. در کل حدودا هشت روش جهت نصب سرامیک خشک وجود دارد که هر کدام بسته به نوع ساختمان انتخاب می شود و قیمت های مختلفی دارد. قیمت سرامیک پرسلانی خشک نیز بر اساس درجه کیفیت و طرح مختلف است.

خرید اینترنتی و آنلاین سرامیک خشک ارزان

خرید اینترنتی و آنلاین سرامیک خشک ارزانخرید اینترنتی و آنلاین سرامیک خشک ارزان بسیار با صرفه است که مشتری با مراجعه به سایت های فروش در اینترنت در منزل با چند کلیک بدون صرف هزینه رفت و آمد آن را خریداری می کند. لذا در سایت با مقایسه مدل ها و قیمت ها می توان علاوه بر خرید از خدمات آن بهره مند شده و می تواند از مشاورات آن و انواع سرامیک نیز اطلاع کسب نماید.

با مشاهده عکس های انواع مدل سرامیک نما در اینترنت می توان بهترین گزینه را انتخاب نمود که انواع سرامیک خشک و معمولی در این فروشگاه های مجازی ارائه می شود. لذا همه ی مراکز فروش معتبر دارای سایت فروش هستند که در آنجا این محصول را غیر حضوری عرضه می کنند.

۵ روش سفارش ارزانتر سرامیک خشک در کشور

5 روش سفارش ارزانتر سرامیک خشک در کشور۵ روش سفارش ارزانتر سرامیک خشک در کشور:

 • خرید سفارشی به صورت غیر حضوری و اینترنتی در سایت های فروش یا شبکه های اجتماعی مانند تلگرام یا اینستاگرام
 • خرید و سفارش به صورت مستقیم از کارخانه تولید سرامیک که برای هر دو طرف تولید کننده و خریدار بسیار با صرفه خواهد بود.
 • سفارش به صورت سنتی از مراکزی که برای جذب مشتری و تبلیغات کسب و کار خود این محصول را به صورت حراجی با تخفیفات ویژه عرضه می کنند.
 • سفارش عمده که از نوع خرده آن بسیار ارزانتر و با صرفه اقتصادی خواهد بود.
 • سرامیک های سفید و بدون طرح نیز ارزانتر است که گزینه خوبی جهت خریدی با صرفه می باشد.

چگونه سرامیک طرح جدید با قیمت ارزان بخرم؟

چگونه سرامیک طرح جدید با قیمت ارزان بخرم؟چگونه سرامیک طرح جدید با قیمت ارزان بخریم؟ جهت خرید طرح جدید و ارزان باید به تولید کننده و دفاتر فروش آن مراجعه و خرید کرد چون بدون واسطه و ارزان عرضه می شود. همچنین امروزه سرامیک با طرح های مختلف و جدید سه بعدی؛ گل برجسته؛ مدل چوب؛ مدل ام دی اف؛ مدل های پارکت؛ طرح سنگ؛ طرح سنتی و آجر نما و … در بازار بدست مشتریان می رسد. 

لذا سرامیک به دلیل ارزان بودن قیمت آن نسبت به سنگ جایگزین خوبی برای نما است و حتی به جای موکت و پارکت و کاغذ دیواری نیز استفاده می شود که در اماکن عمومی و ساختمان های اداری و مسکونی استفاده می شود و طرفداران زیادی دارد.

این محصول را می توان به دو صورت آماده و سفارشی خریداری نمود که تغییرات شگرف در این صنعت باعث تولید طرح های جدید شده که در بازار توسط واسطه گران در نقاط مختلف کشور به فروش می رسد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید