قیمت خرید و فروش کاشی و سرامیک سنتی تهران

فروش کاشی و سرامیک سنتی در بازار در متراژ ها و مقادیر مختلفی صورت می گیرد. بخش های مختلف صنعت ساختمان سازی بنا به وسعت ساختمان و فضایی که قرار است از این تجهیزات استفاده کنند، خریدار این کالا می باشند. طرح های سنتی کاشی و سرامیک برگرفته از هنر اصیل ایرانی و تلفیقی از سنت و مدرنیته است که به آن جلوه خاصی بخشیده است. این طرح ها در ساختمان مساجد و مکان های مذهبی، انواع ویلا و مکان های تفریحی مانند رستوران ها به کار برده می شوند. برخی از انواع کاشی و سرامیک به صورت دست ساز بوده که ارزش این آثار را دو چندان می نماید. قیمت این اجناس به دلیل دست ساز بودن از انواع دیگر آن گران تر می باشد و این امر به دلیل سختی بیشتر کار و زمان بر بودن آن می باشد.

قیمت خرید و فروش کاشی و سرامیک سنتی تهران

طرح های سنتی و گلدار کاشی و سرامیک

طرح های سنتی و گلدار کاشی و سرامیکانواع کاشی و سرامیک با استفاده از طرح های مختلف سنتی و تزیینات مختلف تولید می شوند که هر کدام در مکان های خاص خود دارای کاربرد می باشند. این لوازم را می توان در نقاط مختلف داخلی ساختمان به کار برد و در ابعاد مختلف آن را تولید کرد. از جمله برخی طرح های موجود در این تولیدات عبارت است از:

  • طرح کاشی ساده، طرح کاشی سنتی
  • طرح کاشی گل، طرح کاشی سنتی فیروزه ای

این طرح ها فقط بخش کوچکی از تنوع موجود در کاشی و سرامیک را نشان می دهد و طرح های زیادی از این محصولات در بازار که حاصل دست هنرمندان ایرانی است مشاهده می شود.
کاشی و سرامیک یکی از ابزار های لازم برای بخش های خاصی از فضای داخلی ساختمان هاست که آشپزخانه، سرویس بهداشتی و راه پله ها بخشی از فضا هایی هستند که از سرامیک و کاشی در آنها استفاده می شود.

قیمت روز و عمده کاشی سنتی اصفهان

قیمت روز و عمده کاشی سنتی اصفهانقیمت کاشی سنتی اصفهان به صورت عمده با قیمت خرده فروشی آن متفاوت است. اماکن بزرگ مانند مساجد که یکی از مراکزی هستند که انواع کاشی سنتی در آنها استفاده می شود، به دلیل استفاده زیاد نیاز به خرید عمده دارند. بنابراین قیمت برای تعداد زیاد و متراژ های زیاد به صورت عمده محاسبه شده و ارزان تر از قیمت فروش آن در بازار خواهد بود.
تولید کنندگان فعال در این صنعت برای فروش تولیدات خود به فروش عمده و کلی به نرخ روز اقدام می کنند. فروش عمده در بازار صورت گرفته و از طریق مراکز پخش و توزیع به سراسر کشور ارسال می شوند.مهمترین مزیت این روش فروش، کاهش هزینه های تولید است که کاهش قیمت کالا را برای خریدار در پی خواهد داشت.
قیمت روز کاشی سنتی در طرح های مختلف را می توان از تولید کنندگان عمده آن جهت فضا های بزرگ استعلام نمود. قیمت طرح های مختلف با هم متفاوت است و طرح های ساده نرخ ارزان تری دارند.

کاشی سنتی فیروزه ای را از کجا بخرم؟

کاشی سنتی فیروزه ای را از کجا بخرم؟یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین انواع کاشی سنتی، رنگ فیروزه ای آن است که از جذابیت خاصی برخوردار است. ممکن است کسانی که به دنبال خرید این کالا هستند، این سوال برایشان پیش آید که کاشی سنتی فیروزه ای را از کجا تهیه کنند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که مراجعه به تولید کنندگان انواع کاشی سنتی بهترین راه است تا هم از نزدیک طرح های کاشی مشاهده شود و هم قیمت خرید آن سوال شود.
خرید اینترنتی نیز یکی از روش هایی است که می توان از آن استفاده کرد. در این شیوه ضمن مشاهده سایت های مختلف و نمونه کار های موجود قیمت انواع کاشی و آدرس مراکز فروش کاشی لعابدار نیز قابل مشاهده است و پس از مقایسه طرح ها و قیمت ها می توان سفارش خرید اینترنتی را به سایت مربوطه ارائه داد.

مقایسه قیمت کاشی مراکشی و ایرانی

مقایسه قیمت کاشی مراکشی و ایرانیصنعت گرانی که در کار تولید کاشی فعالیت دارند با استفاده از نقوش مختلف به تولید این وسایل می پردازند. این نقوش برگرفته از نقوش ایرانی اسلامی و نقوش مراکشی است که در معماری ساختمان های ایرانی به کار برده می شوند.
سبک مراکشی یکی از طرح های به کار گرفته شده در صنعت ساخت انواع کاشی است که دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را از سایر سبک ها جدا می سازد. این سبک ترکیبی از سبک آفریقایی، مدیترانه ای و عربی می باشد.
استفاده از این طرح کاشی از زمان قرون وسطی رواج داشته است و تاکنون با تغییراتی در طرح های آن همچنین از آن استفاده می شود. قیمت کاشی مراکشی به دلیل طرح های خاص آن با طرح کاشی های ایرانی متفاوت بوده و برخی طرح ها و نقوش آن گران تر می باشد.

حراج واقعی انواع کاشی و سرامیک مساجد و محراب

حراج واقعی انواع کاشی و سرامیک مساجد و محرابیکی از مکان هائی که در آنها به صورت گسترده از گذشته تا کنون از سرامیک و کاشی هایی منقش به طرح های سنتی و جدید استفاده شده است، مساجد و محراب آنها بوده است.

انواع نقوش کاشی مانند زرین فام، معرق، هفت رنگ و معقلی و مشبک جزء طرح هایی هستند که در این مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند. دستان هنرمند صنعت گران ایرانی در این امر با مهارت تمام به کار ساخت این قطعات می پردازند.

از طریق مراکز حراج کاشی سرامیک می توان به خرید این نوع از طرح های به کار رفته در مساجد و محراب آنها استفاده نمود. حراجی نوعی فروش ویژه است که در زمان های خاص و به طور مشخص از قبل به مشتریان اعلام می شود و به این طریق کسانی که به دنبال خرید این مدل از کاشی هستند بهترین فرصت و زمان خرید با قیمت مناسب را به دست می آورند.

بزرگترین مرکز فروش کاشی و سرامیک لعابدار درجه یک

بزرگترین مرکز فروش کاشی و سرامیک لعابدار درجه یکیکی از انواع تجهیزاتی که در مرحله نازک کاری ساختمان به کار می رود، کاشی و سرامیک است. کاشی حاصل به هم پیوستن دانه های متخلخل و متبلور است که در حرارت بالا به صورت لعاب دار یا بدون لعاب تولید می شود.در انواع لعابدار رویه آن به شکل براق، سفید، رنگی، گلدار و مات است که در انواع بخش های کف ساختمان و دیوار به کار می روند. لعاب کاشی تشکیل شده از لایه ای شیشه ای است که روی کاشی ریخته شده و سپس در کوره قرار داده می شود.
بزرگ ترین تولید کنندگان صنعت سرامیک سازی در کشور به صورت سالیانه تولید کننده این لوازم در سطح وسیع هستند که بخشی از آن را به کشور های دیگر نیز صادر می کنند.
سرامیک و کاشی لعابدار با توجه به کیفیت آن به انواع درجه یک و درجه دو و سه تقسیم می شود که در این مراکز فروش همه مدل های آن به متقاضیان عرضه می شود. قیمت سرامیک درجه یک از قیمت انواع دیگر بیشتر بوده و در بسته بندی هایی با تعداد مشخص به مراجعه کنندگان عرضه می شود.

لیست قیمت کاشی هفت رنگ فله ای

لیست قیمت کاشی هفت رنگ فله ایکاشی هفت رنگ ترکیبی از هفت رنگ است که در تناسب با یکدیگر بوده و عمدتا در اماکن مذهبی و متبرکه مانند مناره و گنبد مساجد به کار برده می شود. این هفت رنگ شامل رنگ های زیر می شوند:

  • فیروزه ای، سفید، سیاه، لاجوردی، قرمز، زرد، حنایی

لیست قیمت این کاشی را بستگی به شیوه خرید و همچنین مقدار و حجم خرید بستگی دارد. در صورتی که این نوع کاشی به صورت فله ای خریداری شود و فاقد هر گونه بسته بندی خاصی باشد، قیمت آن ارزان تر خواهد بود.

همچنین در صورت خرید زیاد و کلی نیز قیمت تمام شده این کالا کاهش خواهد یافت. خرید کاشی رنگی یا همان هفت رنگ به شکل عمده با دریافت تخفیف های مناسب از سوی تولید کننده و فروشنده همراه خواهد بود.

کاشی سنتی یزد و مدل های مختلف آن

کاشی سنتی یزد و مدل های مختلف آناستان یزد یکی از تولید کنندگان و فعالین عرصه کاشی در کشور می باشد. کاشی سنتی یزد یکی از نمونه تولیدات این گروه است که بخش اعظمی از آن برای بازسازی و مرمت ابنیه و بنا های تاریخی به کار می رود. کاشی های سنتی بسیار سخت هستند و از زمان های دور در ساختمان های ایرانی به کار گرفته می شدند.
قیمت کاشی سنتی نسبت به برخی دیگر مانند کاشی معرق کمتر است و از آن در ترکیب با کاشی های جدید در دکوراسیون داخلی منازل استفاده زیادی می شود.

انواعی از کاشی های زرین فام، فیروزه ای، هفت رنگ و معرق از نمونه کاشی هایی است که در ترکیب با کاشی سنتی  و با استفاده از نقوش هندسی موجب خلق آثار بسیار زیبایی در این صنعت شده است. همان طور که اشاره شد، بخش قابل توجهی از کاشی سنتی در بازسازی یا ساخت اماکن مقدس به کار می روند. قیمت کاشی مساجد در صورت استفاده از هر نوع کاشی سنتی با توجه به فضای به کار برده تعیین و محاسبه می شود.

قیمت کاشی سنتی فیروزه ای در یزد

قیمت کاشی سنتی فیروزه ای در یزدمساجد زیادی در ایران وجود دارند که در طراحی کاشی کاری آنها از طرح های کاشی سنتی فیروزه ای استفاده شده است. استفاده از این رنگ به دوران باستان در ایران باز می گردد که نشان دهنده قدمت دیرینه کاربرد کاشی فیروزه ای در بنای مساجد بوده است.
قیمت این کاشی با توجه به عوامل زیر تعیین می شود:

  • ابعاد کاشی، جنس کاشی، قیمت بر اساس واحد متر مربع و نوع رنگ

برای دریافت آخرین قیمت این تجهیزات می توان به مراکز فروش آن در شهر هایی مانند یزد مراجعه کرد. در این فروشگاه ها می توان از فروشندگان یا کارشناسان مربوطه برای بازدید از محل و تخمین میزان مورد نیاز کاشی دعوت نمود. این افراد به دلیل تجربه کاری می توانند حدود قیمت را برای مکان مورد نظر محاسبه نمایند.
در این صورت برای خرید های زیاد ممکن است هزینه ارسال نیز رایگان بوده و توسط فروشنده تقبل شود که موجب کاهش هزینه نهایی خواهد شد.

شرکت تولید کننده کاشی و سرامیک طلایی سنتی

شرکت تولید کننده کاشی و سرامیک طلایی سنتیکشور ایران در زمینه تولید ارقام مختلف کاشی و سرامیک از جایگاه خوبی برخوردار است و در این زمینه توانسته اند به دست آورد های قابل توجهی دست یابد.
تولید کنندگان و شرکت هایی که در امر ساخت و طراحی سرامیک و کاشی سنتی هستند با تولید مدل های جدید و طرح های سنتی در ترکیب با آنها مانند سرامیک طلایی توانسته اند در بازار از فروش خوبی برخوردار باشند.
شرکت های تولید کننده با استفاده از استاندارد های مختلف تولید مانند ایزو و با برند های خاص در بازار تولیداتشان را به فروش می گذارند. شرکت در نمایشگاه های ملی و بین المللی می تواند در معرفی تولیدات آنها به بازار نقش موثری داشته باشد و به نوعی بازار یابی موفق به شمار آید. در این نمایشگاه ها تولید کنندگان جدید ترین محصولات خود را به نمایش گذاشته و می توانند مشتریانی از سراسر جهان به این وسیله پیدا کنند.

سفارش انواع کاشی و سرامیک فله ای لعابدار

سفارش انواع کاشی و سرامیک فله ای لعابدارهمان طور که بیان شد، کاشی های لعابدار دسته ای از تولیدات صنعت ساخت کاشی می باشند. در واقع استفاده از لعاب یک عامل متمایز کننده این وسایل می باشد. این تجهیزات در مقایسه با انواع بدون لعاب از طرح ها، رنگ ها و بافت متنوع تری برخوردارند.

لعاب روی کاشی می تواند به صورت براق یا مات باشد که نوع اول درخشندگی بیشتری دارد و نوع دوم این چنین نیست. در روی کاشی های لعابدار می توان به خوبی نقش های مختلف را حک کرد.
برای سفارش این اجناس می توان به سایت های مختلف اینترنت مراجعه کرد. در این فروشگاه ها می توان به دسته ای از اطلاعات زیر دست یافت:

  • قیمت کاشی دیوار، بورس کاشی تزئینی، انواع کاشی محراب، قیمت کاشی سرامیک در بازار
  • قیمت سرامیک طلایی، قیمت کاشی فله ای

اطلاعات وسیع در مورد صنعت کاشی سازی در کشور به خوبی از مقالات مندرج در سایت ها قابل دریافت است. ضمن کسب این اطلاعات می توان ارقام مختلف کاشی را هم به صورت فله ای خریداری کرد.

نرخ استثنایی کاشی و سرامیک در نمایندگی ها

نرخ استثنایی کاشی و سرامیک در نمایندگی هانمایندگی های فروش مکانی برای خرید کاشی و سرامیک با نرخ استثنائی هستند. این مراکز با ارائه تکنیک های مختلف فروش، زمینه خرید ارزان قیمت را برای متقاضیان این کالا ایجاد می کنند.
این دفاتر فروش همچنین دارای کارشناسان فروشی هستند که ضمن آشنایی با ابعاد مختلف این صنعت می توانند به صورت رایگان از محل بازدید کرده و در مورد نحوه نصب کاشی و تعداد آن و همچنین انتخاب کاشی مناسب رهنمود های لازم را به خریداران ارائه دهند. آخرین تولیدات کارخانجات مختلف را می توان در نمایندگی ها به همراه قیمت مشاهده نمود و پس از مقایسه به خرید آنها پرداخت.
کاتالوگ موجود در نمایندگی های فروش، شامل نام محصول و مشخصات آن از نظر سایز و قیمت بوده و به مراجعه کنندگان جهت اطلاع از جدیدترین تولیدات ارائه می شود. فروش مستقیم و ویژه نوعی روش فروش است که توسط نمایندگی ها برای عرضه این محصولات با قیمت مناسب به کار گرفته می شود. به این طریق می توان در زمان فروش به مراکز نمایندگی مراجعه کرد و از تخفیف های ارائه شده آنها استفاده نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید