قیمت روشویی پایه بلند طلایی سفید

قیمت روشویی پایه بلند سفید طلایی با توجه به کیفیت و مدل های مختلف متفاوت بوده و نوع برند خارجی و ایرانی نیز تاثیر بسزایی در قیمت گذاری و در نتیجه میزان فروش ان در بازار داخلی گذاشته است.

خریداران این محصول می توانند با مشاهده کاتالوگ های طرح و مدل این محصول، مدلی دلخواه و مناسب را با در نظر گرفتن کیفیت و قیمت انتخاب و تهیه نمایند.

قیمت روشویی پایه بلند طلایی سفید

ویژگی روشویی پایه بلند طلایی سفید

ویژگی روشویی پایه بلند طلایی سفید

امروزه در بیشتر مجتمع های مسکونی و اداری برای نصب روشویی از انواع جدید پایه بلند و کمدی این محصول استفاده می شود. روشویی های پایه بلند و بدون پایه امروزه در جنس های مختلفی از جمله پی وی سی تولید می شوند که در این‌ مطلب به ویژگی انواع روشویی پایه بلند طلایی خواهیم پرداخت.

این محصول عموما دارای دو پایه بلند طراحی شده می باشد که به صورت منحنی و دارای خطوط کنده کاری شده هستند البته پایه سوم این محصول در پشت روشویی قرار می گیرد که ساده بوده و صرفا جهت ایستایی بهتر محصول بر روی سطح زمین تعبیه شده است. 

روشویی های بدون کمد عموما از یک پایه استوانه ای شکل برخوردار هستند که ارتفاع آن متفاوت می باشد. جنس پایه این روشویی ها چینی می باشد. رنگ طلایی این محصول ثابت بوده و در اثر ماندگاری طولانی مدت در رطوبت و شستشو با مواد شیمیایی مانند وایتکس به هچ عنوان کم رنگ نمی شود.

قسمت کاسه ی روشویی عموما در تمامی مدل ها از جنس چینی می باشد. طرح های مختلف کاسه روشویی بسیار متفاوت می باشد که خریدار می تواند با در نظر گرفتن نوع تناسب طرح منتخب با مکان مورد استفاده محصولی را برگزیند که در عین کیفیت، قیمت عالی را داشته باشد.

فروش روشویی پایه بلند چشمی ارزان

فروش روشویی پایه بلند چشمی ارزان

فروش روشویی پایه بلند کمد دار بیشتر از نوع بدون کمد ان در سالهای اخیر رواج داشته است. در نوع کمد دار عموما تمامی لوازم مورد نیاز از جمله مواد شوینده و بهداشتی در داخل کمد قرار گرفته و در عین زیبایی جادار و کاربردی می باشد.

فروش روشویی پایه بلند چشمی ارزان برای نصب در برج های نوساز و مکان های عمومی شیک مانند سازمان های اداراتی و تجاری بیشتر صورت می گیرد. این محصول بدون نیاز به دستگیره لازم برای باز و بسته کردن آب روشویی به صورت چشمی و اتومات عمل کرده و با حس گرمای دست خودکار آب لازمه را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. این محصول در کیفیت های مختلف و طرح های گوناگون ایرانی و خارجی به فروش می رود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید