قیمت سرامیک گلدن بلک طرح سنگ

سرامیک گلدن بلک از نمونه سرامیک های طرح سنگ است که به این دلیل از فروش بالایی برخوردار است. سرامیک ها از مهمترین کف پوش هایی هستند که امروزه به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. این سرامیک ها با کیفیت متفاوتی تولید می شوند که از درجه یک تا سه را در بر گرفته و به همین دلیل قیمت آنها بر اساس کیفیت ساخت شان متفاوت بوده و برخی نمونه ها از برخی دیگر ارزان تر می باشند.

قیمت سرامیک گلدن بلک طرح سنگ

ابعاد سرامیک گلدن بلک طرح سنگ

ابعاد سرامیک گلدن بلک طرح سنگ صنعت سرامیک سازی در کشور از رونق بسیار بالایی برخوردار است و بخشی از این امر به دلیل وجود خاک مناسب و مواد اولیه ای است که در ساخت این تجهیزات به کار می رود می باشد. 

در این راستا در حال حاضر تولید کنندگان چندی در کشور وجود دارند که برخی از آنها تولید کننده برتر این محصولات بوده و سرامیک های آنها به سایر نقاط جهان نیز صادر می شود.

یکی از بهترین نمونه سرامیک هایی که در حال حاضر از آنها استفاده های زیادی جهت پوشش دادن مکان های مختلف می شود گلدن بلک ها با طرح سنگ می باشند. طرح به کار رفته در این سرامیک ها که الگو برداری شده از سنگ می باشد و آن را شبیه سنگ نموده است از جمله یکی از مهمترین دلایل استقبال گسترده از این نمونه سنگ ها می باشد.

این تجهیزات در ابعاد ۶۰ در ۶۰ و به صورت کاشی پرسلانی برش داده شده و برای مکان های مختلف از جمله سالن های بزرگ، کف پوش آشپزخانه ها و مکان های تجاری مختلف و کافی شاپ و رستوان از بهترین گزینه های ممکن می باشند.

گلدن بلک ها در رنگ های مختلف که همگی الگو برداری شده از طرح سنگ می باشند طراحی شده و این امر آنها را قابل استفاده برای فضا های گوناگون نموده است. 

سرامیک ها به صورت واحد متر مربع به فروش می رسند که در کارخانه پس از اتمام تولید در بسته بندی های کارتنی آماده شده و تحویل بازار فروش داده می شوند. 

شرکت فروش سرامیک گلدن بلک ارزان

شرکت فروش سرامیک گلدن بلک ارزان فروش سرامیک ارزان گلدن بلک به صورت عمده انجام می گیرد. در فروش عمده خریدار متقاضی مقدار قابل توجهی از یک کالای مشخص مثلا سرامیک می باشد.

سرامیک های آماده شده در بسته بندی کارتنی قرار گرفته و بر اساس واحد متر مربع به فروش می رسند. از این رو هر چه مقدار خرید بیشتر باشد به طور مسلم هزینه نهایی آن نیز افزایش خواهد داشت.

در این زمینه شرکت حاضر در زمینه فروش و عرضه این تجهیزات فعالیت داشته و قادر به دریافت سفارشات مختلف می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید