قیمت کاشی آشپزخانه بین کابینتی سفید طلایی

دکوراسیون داخلی فضای آشپزخانه با بکار گیری کاشی آشپزخانه بین کابینتی برای فضای خالی بین کابینت ها، دیوار پشت سینک ظرفشویی، کانتر و اجاق گاز دچار تغییرات اساسی و زیبایی خاص این دکور بندی می شود. رنگ سفید طلایی این نوع کاشی ها می تواند فضای آشپزخانه را روشن تر و بزرگ تر جلوه دهد. اگر قصد خرید طرح های مختلف این نمونه کاشی را دارید، قیمت این کاشی با توجه به درجه بندی کیفیت آن متفاوت می باشد.

قیمت کاشی آشپزخانه بین کابینتی سفید طلایی

مدل های کاشی آشپزخانه بین کابینتی

مدل های کاشی آشپزخانه بین کابینتی کاشی بین کابینتی در سبک های قدیمی و سنتی غالبا به صورت ساده یا گلدار و در ابعاد کوچک به بازار فروش ارائه می شد.

اما نسل جدید کاشی بین کابینتی از نظر نوع متریال بکار گرفته شده برای تولید آن، طرح و مدل همچنین ابعاد، نوع نصب و اجرا دارای تنوع بالایی است.

این نمونه کاشی را می توان به صورت چسبی با قابلیت نصب آسان بر روی هر مصالحی مورد استفاده قرار داد.

کاشی های استیل، شیشه ای، برجسته و صاف و آینه ای، کاشی های سه بعدی از انواع مختلف کاشی بین کابینتی هستند که دارای رنگبندی های متنوعی بوده و قابلیت تطابق پذیری با هر نوع دکوراسیونی را دارند. با استفاده از  این کاشی ها که در واقع به عنوان کاشی های تزیینی شناخته شده اند، فضایی شیک و مدرن را می توان با استفاده از کاشی بین کابینتی می توان تجربه کرد.

نصب و اجرای آسان، مقاومت و ماندگاری بالا، کیفیت رنگ وثبات رنگ این کاشی در مقابل انواع شوینده ها از ویژگی های مهم این نمونه کاشی است.

تولید انواع کاشی آشپزخانه سفید طلایی

تولید انواع کاشی آشپزخانه سفید طلایی همانطور که اشاره شد کاشی آشپزخانه از لحاظ طرح و مدل همچنین رنگبندی دارای تنوع بالایی است.

رنگ سفید طلایی انواع کاشی آشپزخانه با استقبال زیادی در بازار فروش روبرو شده است.

به همین دلیل تولید کاشی آشپزخانه سفید طلایی مورد توجه اکثر تولید کنندگان کاشی آشپزخانه در خط تولید این محصول قرار گرفته است.

این نمونه کاشی با استفاده از بهترین متریال و برترین تکنولوژی روز دنیا تولید می شود.

تولید کاشی آشپزخانه توسط شرکت های متعدد در مدل های ساده و طرح دار در ابعاد مختلف صورت می گیرد.

تولیدکنندگان نیز برای خارج ساختن بازار خرید و فروش این محصول از دست واسطه ها عرضه مستقیم این محصول را در اختیار مراکز معتبر خود قرار داده اند.

کیفیت بالای انواع کاشی آشپزخانه سبب شده است در بازارهای خارجی نیز از تولیدات شرکت های ایرانی استقبال زیادی شود. صادرات این محصول به هدف کسب ارز خارجی به اغلب کشورهای همسایه صورت می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید