قیمت کاشی چسبی آشپزخانه

قیمت کاشی چسبی آشپزخانه وابسته به کیفیت محصول متغیر تعیین می‌گردد بگونه‌ای که حجم ارزیابی آن نیز تاثیرگذار در تعیین قیمت تمام شده محصول می باشد و همواره کاشی های چسبی آشپزخانه نسبتاً گران قیمت تر بسترساز به وجود آمدن یک اتصال خوب در انواع کاشی ها را به وجود می آورد.

انواع چسب های سرامیک و کاشی و سنگ در بازار وجود دارد که هر کدام نسبت به برند تولیدی و همچنین کاربرد خاص آن قیمت متفاوتی را دارند.

قیمت کاشی چسبی آشپزخانه

کاشی چسبی چه ویژگی هایی دارد؟

کاشی چسبی چه ویژگی هایی دارد؟ کاشی چسبی نیز مانند سایر چند پا دارای ویژگی های خاصی می باشد که به واسطه ی این ویژگی توانسته اتصال خوب را به وجود بیاورند و به واسطه انواع و اقسام آن بسترساز به وجود آمدن زیبایی خاصی در آشپزخانه ها و یا سایر اماکن مصرفی این کاشی بشود در این بحث می کنیم به تشریح این ویژگی ها به صورت اختصاصی و کوتاه بپردازیم:

ویژگی نوع چسب: چسب های پودری چسب های خمیری اره بر اساس پایه مواد معدنی و شیمیایی به وجود می‌آیند که می‌توانند هر سطوحی که صاف یا آجری یا سیمانی و یا موزاییک باشد را به هر سطح مختلفی همچون گچی و غیره اتصال بدهند.

سرعت نصب: همواره استفاده از چسب های کاشی این امکان را به وجود می‌آورد تا هنگام نصب کاشی به انواع سطوح سرعت بسیار بالایی این فرآیند پیگیری گردد و همچنین بستر آن فراهم بشود تا استحکام سازی خوبی در اتصالات به وجود بیاید تا کاشی طول عمر زیادی را برای مصرف کننده کارایی داشته باشد.

مقاوم سازی: اتصال اصولی به صحیح کاشی به دیوار باعث نمی‌شود تا مقاوم سازی در برابر زلزله و یا سایر ارتجاعیت در ساختمان به وجود بیاید و هیچگاه کاشی به واسطه کنده شدن از سطح به زمین نیفتد.

قابل استفاده در هر مکان: مناطق سردسیر و یا گرمسیر می توانند از این چسب کاشی استفاده کنند و هیچگاه موجب صرفه بودن و یا تخریب نمای ساختمان نمی شود.

توزیع کاشی چسبی آشپزخانه

توزیع کاشی چسبی آشپزخانه توزیع کاشی چسبی آشپزخانه با تمام ویژگی های آن از این مرکز به صورت عمده صورت می پذیرد به گونه‌ای که عایق سازی سطوح مختلف در مقابل نفوذ آب از جمله ویژگی های چسب کاشی می باشد که می تواند با نصب کاشی و سرامیک در انواع سطوح همچون حمام آشپزخانه نمای داخلی ساختمان همچون دستشویی و یا نماهای بیرونی آن بهترین حالت ممکن خود نمایی بکند.

کاشی چسبی می تواند در فاصله کمتر از ۱۵ تهیه خشک شده و حتی به عنوان یک عایق رطوبتی در مناطق مرطوب نیز که دارای آب و هوای شرجی و آب و هوا می باشند نیز کاربرد بیشتری را از خود به نمایش بگذارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید