مرکز تولید کاشی دیواری جدید شیک

مرکز تولید کاشی دیواری جدید شیک با تولید محصول با کیفیت توانسته طیف وسیعی از بازار را به دست بگیرد. برند شاخص جهانی و زیبایی چشمگیرش باعث محبوبیتش شده است. این کاشی همان طور که از نامش مشخص است بر روی دیوار ها استفاده می شود. برای خرید این محصول و کسب اطلاعات بیشتر مشاوران ما در تماس باشد.

مرکز تولید کاشی دیواری جدید شیک

راهنمای انتخاب زیباترین کاشی دیواری جدید

راهنمای انتخاب زیباترین کاشی دیواری جدید انتخاب زیباترین کاشی دیواری جدید از طریق وب سایت ما امکان پذیر است. قبل از انتخاب کاشی دیواری باید به نکات زیر توجه کنید. کاشی در جنس مختلفی وجود دارد، که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود می باشد. این نکته را باید در نظر بگیرید، کاشی براق آشپزخانه شما را بزرگ و سرامیک های تیره آشپزخانه شما را کوچک نشان می شود. کاشی شیشه ای نور را بسیار منعکس می کنند.

اگر آشپزخانه شما کانتر و جزیره است. می توانید طرح و رنگ دیوار و کف را با هم هماهنگ کنید. طرح کاشی گرانیتی برای تم های طبیعی بسیار مناسب می باشد. برای تم مدرن از انواع کاشی ها در ابعاد بزرگ و کوچک در رنگ خنثی مناسب می باشد، که معمولا طرح ساده‌ای دارند.

جنس و رنگ کابینت‌ها یکی از مهم‌ترین نکته برای انتخاب کاشی می باشد. برای مثال اگر کابینت‌ها شما دارای مدلی ساده‌ می باشد، بهتر است کاشی بین آنها را از مدل‌ های شلوغ‌ تر انتخاب کنید، و بالعکس. با پیشرفت تکنولوژی و تولید انواع سایز و برش کاشی ها متفاوتی تولید می شود، انواعی از شکل‌های کاشی وجود دارد، مانند طرح لوزی و یا حتی می‌توانید طرح‌های مستطیل را نیز شبیه به حالت آجری در دیوار آشپزخانه‌ تان استفاده کنید.

قیمت کاشی دیواری درب کارخانه تولیدی

قیمت کاشی دیواری درب کارخانه تولیدی

قیمت کاشی دیواری درب کارخانه تولیدی با توجه به شرایط اقتصادی کشور مشخص می شود، ولی در کل قیمت خرید کاشی از کارخانه تولیدی کاشی نسبت به بازار ارزان تر می باشد

کاشی دارای درجه بندی می باشد. پس از مرحله ساخت و  پیش از مرحله بسته بندی کاشی، کنترل کیفیت انجام می‌شود. در صورتی که هر گونه زدگی، لکه و … در ظاهر کاشی وجود داشته باشد، به طور مثال کاشی بدون هیچ گونه زدگی و نقص در طرح و رنگ دارای درجه عالی هستند، و از بقیه درجات قیمت بالاتری دارد، پس بنابراین:

  •  سعی کنید برای پوشش دیوارها و کف سرویس بهداشتی از کاشی‌های درجه عالی استفاده کنید.
  •  کاشی‌های را با طرح و رنگ هماهنگ استفاده کنید، و سعی کنید کاشی طرح‌دار و ساده را با هم استفاده کنید.
  • سعی کنید از کاشی‌های لعاب‌ دار براق استفاده کنید، تا زمان کمتری را صرف تمیزکاری آن کنید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید