پخش کننده سرامیک سنتی دیوار یزد

کارخانه سرامیک یزد یکی از برترین تولید کنندگان کاشی و سرامیک در کشور به حساب می‌آید و سرامیک سنتی یزد یکی از محصولات باکیفیت این شرکت می‌باشد که به دلیل کیفیت بسیار عالی، دوام خوب و همچنین تنوع بسیار زیاد و منحصر به فرد در رنگ، طرح و نقش از گذشته تا به امروز مورد توجه قرار گرفته و سالانه حجم بالایی از این دسته از سرامیک‌ها توسط برترین شرکت‌ها پخش از طرق مختلف از جمله فروشگاه‌های اینترنتی به دست مشتریان می‌رسد.

پخش کننده سرامیک سنتی دیوار یزد

مناسب ترین ابعاد سرامیک سنتی دیوار

مناسب ترین ابعاد سرامیک سنتی دیوار یکی از نکات مهمی که در هنگام انتخاب سرامیک برای دیواره فضای داخلی ساختمان وجود دارد، انتخاب ابعاد سرامیک و کاشی دیواره از جمله سرامیک سنتی دیوار است و اشخاص زیادی همیشه این سوال را مطرح می‌کنند که چه ابعادی برای سرامیک دیوار مناسب است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت اولا فارغ از هر نکته‌ای که در اینجا ذکر می‌شود انتخاب اندازه و ابعاد سرامیک هم همانند انتخاب طرح، نقش و شکل سرامیک یک امر کاملا سلیقه‌ای است و لذا نمی‌توان به صورت دقیق گفت که حتما این ابعاد مناسب است.

علاوه بر بحث سلیقه، شکل ظاهری ساختمان، نوع و طرح و نقش کاشی هم از جمله مهمترین پارامترها در انتخاب ابعاد و اندازه کاشی و سرامیک است. اصولا استفاده از کاشی‌های ساده با ابعاد بزرگتر و کاشی‌های منقش و نقش‌دار با ابعاد متوسط از رونق بالایی برخوردار است اما خود این مهم نیز اصولی دارد.

با وجود این، جدای از تمام موارد ذکر شده، مکانی که قصد دارید دیواره آن را با کاشی بپوشانید درجه اول اهمیت را دارد. به عنوان مثال برای پوشاندن دیواره اتاق خواب و پذیرایی در اکثر موارد سعی می‌شود از کاشی‌های متوسط استفاده شود و این در حالی است که استفاده از کاشی‌هایی با ابعاد ۳۰ در ۳۰ در فرش کردن دیوار سرویس بهداشتی و همچنین آشپزخانه رونق بالایی دارد.

امروزه انواع مختلف از کاشی‌های در ابعاد متفاوت از جمله ۳۰ در ۳۰، ۴۰ در ۶۰ سانتی متر، ۵۰ در ۵۰، ۳۰ در ۱۲۰ سانتی متر و … عرضه می‌شوند.

خرید سرامیک سنتی یزد درب کارخانه

خرید سرامیک سنتی یزد درب کارخانه اینترنت امروزه نقش مهمی در زندگی ما بازی می‌کند. یکی از مهمترین تفاوت‌هایی که اینترنت در زندگی ما به وجود آورده است، ایجاد فروشگاه‌های اینترنتی است که در زمینه عرضه انواع مختلف محصولات فعالیت می‌کنند.

فروشگاه‌های اینترنتی با عرضه مستقیم کالا از درب کارخانه به مشتری، واسطه‌ها را حذف و موجب پایین‌تر آمدن قیمت کالا برای خریداران می‌شوند.

این سایت یکی از مراکز خرید سرامیک سنتی به صورت اینترنتی است و از این طریق می‌توانید این دسته از محصولات ساختمانی را سفارش دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید