تولید کننده بزرگ سرامیک پرسلان تبریز

برای خرید سرامیک پرسلان تبریز می توانید به کارخانه تولیدی ما که جزء بزرگ ترین تولید کننده های سرامیک پرسلان در شهر تبریز می باشد مراجعه نمایید و این محصول را با قیمت مناسب در درب کارخانه خریداری فرمایید. با خرید مستقیم از ما در درب کارخانه تولیدی و حذف واسطه ها می توانید این محصول را با قیمت مناسب تری از ما تحویل بگیرید.تولید کننده بزرگ سرامیک پرسلان تبریز

تفاوت سرامیک پرسلان با لعاب دار

تفاوت سرامیک پرسلان با لعاب دار سرامیک پرسلان یکی از جدید ترین انواع مدل کاشی می باشد که در دو نوع لعاب دار و بی لعاب تولید و روانه بازار فروش می شود.

این سرامیک به دلیل خصوصیات منحصر به فرد و کیفیت بسیار مناسبی که دارد باعث شده که کاربرد زیادی در ساختمان سازی پیدا کند.

ترکیب این سرامیک خاک رس و گرانیت می باشد که با حرارت بسیار بالا پخته می شود و بعد از متراکم و فشرده شدن به شکل سرامیک در می آورند.

این محصول بیشتر در کف و نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و دارای استحکام بالا در مقابل عوامل محیطی و حتی مواد شیمیایی می باشد.

چنانچه گفته شد این سرامیک در دو نوع لعاب دار و بی لعاب تولید می شود. پروسه های تولید این دو نوع سرامیک مانند هم بوده و تنها تفاوتی که دارند این است که سرامیک لعاب دار یک مرحله پخت بیشتر از سرامیک پرسلان بدون لعاب در کوره دارد. در این مرحله پخت اضافه روی سطح خاک رس یک لایه شیشه مایع کشیده می شود و سپس در کوره می گذارند تا پخته شود. ا

ین لایه ای که روی سطح خاک رس قرار می گیرد باعث ماندگاری رنگ و طرح های آن می شود و باعث حفاظت سرامیک در برابر لکه و رطوبت می گردد.

پرسلان مقاومت و استحکام بیشتری در برابر سایش و ضربه نسبت سرامیک لعاب دار دارد.

به طور کلی می توان گفت که سطح کاملا مسطح، بالا رفتن زیبایی، کاهش جذب آب، مقاومت زیاد در برابر مواد شیمیایی، استحکام زیاد از مزایای سرامیک پرسلان لعاب دار می باشد.

بهترین قیمت سرامیک پرسلان تبریز

بهترین قیمت سرامیک پرسلان تبریز سرامیک پرسلان یکی از انواع سرامیک های جدید می باشد که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

برای اطلاع از قیمت بهترین سرامیک پرسلان تبریز می توانید به سایت های فروش این محصول که ما ایجاد نموده ایم مراجعه کنید و با مشاهده لیست قیمت سرامیک پرسلان از نرخ این محصول آگاهی پیدا کنید.

همچنین سایت های فروش ما به راهی مناسب برای خرید مشتریان تبدیل شده و مشتریان می توانند با مراجعه به سایت های فروش ما این محصول را سفارش دهند و آن را تهیه و خریداری نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید