خرید مستقیم کاشی و سرامیک از درب کارخانه یزد

کاشی و سرامیک از مهم ترین و پر استفاده ترین مصالح ساختمانی ای هستند که از قدیم الایام تا به حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرند. البته حالا این ابزارها در طرح ها و مدل های بروزتری ظاهر شده و کارایی هایی بس مفیدتر را از خود به جا می گذارند. در هر حال اهمیت فوق العاده زیاد کاشی و سرامیک موجب شده تا همواره جزو مصالح پرفروش بازار تلقی شوند. اما برای خریدارانی که به دنبال خرید این مصالح به صورت عمده می باشند، پیشنهاد ویژه ای داریم که قطعا از آن استقبال خواهند کرد. پیشنهاد ما این است که برای خرید کاشی و سرامیک از کارخانه یزد یعنی به طور مستقیم اقدام کنند. چرا که اولا یزد قطب اصلی تولید انواع کاشی و سرامیک در کل دنیا به شمار رفته و دوما اینکه خرید مستقیم منجر به کاهش شدید هزینه های خرید می شود.خرید مستقیم کاشی و سرامیک از درب کارخانه یزد

سفارش آنلاین زیباترین کاشی رنگی در یزد

سفارش آنلاین زیباترین کاشی رنگی در یزدبهترین و متنوع ترین کاشی ها و سرامیک ها همیشه از دل کشور مشرق زمین ایران پهناور حاصل آمده اند.
این ابزار فوق العاده زیبا و کاربردی که معنای کاملی از استحکام را بیان داشته و تصویری از هنرمندانه ترین نقوش و طرح ها را به نمایش می گذارند؛ اکثرشان از شهر یزد، قطب تولید کاشی و سرامیک بوده و می باشند.
یزد از استان های کویری و گرم ایران، مهد تولید بسیاری از محصولات از جمله کاشی و سرامیک بوده که عملیات تولید را به کمک کارخانجات مجهز و برند خود انجام می دهد.
اکثر کاشی و سرامیک ایرانی که حاصل برند های معروف و مطرحی هستند، از این شهر وارد بازارهای فروش شده اند.

در هر حال اگر قصد سفارش کاشی یزد در هر برند برتر و درجه یکی را دارید، می توانید از بزرگترین سایت کارخانه کاشی، یعنی همین مرکز، اقدام به سفارش آنلاین زیباترین و منحصر بفرد ترین کاشی ها کرده و آن ها را در این نمونه ها تهیه نمایید:

 • کاشی رنگی ساده
 • کاشی رنگی طرح دار

توجه داشته باشید که با سفارش از این سایت فروش کاشی، نه تنها کاشی های رنگی چشمگیری نصیبتان شده، بلکه می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، آن ها را سفارش داده و تحویل بگیرید.

حراج واقعی انواع کاشی و سرامیک درجه یک و دو

حراج واقعی انواع کاشی و سرامیک درجه یک و دوکاشی و سرامیک های مختلفی که در بازارهای فروش عرضه می شوند، هم از نظر شکل ظاهری و هم از نظر کیفیت یا میزان سلامت، به درجات مختلفی قابل طبقه بندی و تقسیم می باشند.
بر این اساس می توان چنین کاشی هایی را نام برد:

 • کاشی و سرامیک درجه یک
 • کاشی و سرامیک درجه دو
 • کاشی و سرامیک درجه سه
 • کاشی و سرامیک درجه چهار

در توضیح کاشی و سرامیک های ذکر شده باید گفت که کاشی و سرامیک درجه یک،  از سلامت کامل و دارای هیچ نوع نقصی در سطح لعابدار و یا کناره کاشی نیستند.
کاشی و سرامیک های درجه دو تا درجه چهار نیز دارای خال های کوچک و یا لک هایی هرچند نامحسوس در کناره های سطح لعابدار می باشند.

اما در خصوص فروش این گروه از مصالح باید گفت، به جهت اینکه شرایط مطلوبی از خرید پیش روی مشتریان قرار گرفته و بتوانند با دست بازتری به خرید عمده آن ها بپردازند، برخی از مراکز مانند مرکز پیش رو، اقدام به حرج واقعی و یا حراج سرامیک ارزان و کاشی ارزان در انواع درجه یک و دو کرده که بر اساس آن می توانید هرچه که می خواهید، حتی باکیفیت ترین و اعلاترین کاشی و سرامیک ها را با بهترین قیمت ممکن خریداری نمایید.

قیمت سرامیک رنگی در بازار تهران

قیمت سرامیک رنگی در بازار تهرانسرامیک رنگی که در مقابل سرامیک سفید قرار گرفته است، با برخورداری از تنوع رنگی بسیار، در هر محیطی که اجرا شود، نتیجه فوق العاده تماشایی و زیبایی را به وجود خواهد آورد.
در واقع این نوع سرامیک، از سرامیک های فانتزی محسوب شده که گزینه ای کاملا ایده آل برای خریدارانی است که از سلایق خاصی برخوردار می باشند.
این سرامیک های چشمگیر و بسیار دل انگیز، هم در نوع ساده و هم در نوع طرح دار موجود بوده و نسبت به سرامیک های سفید ساده، قیمت بیشتری را به خود اختصاص داده اند.
اما با توجه به خاص بودن این گروه از ابزار، خریداران صرف نظر از قیمت، به آن علاقه و تمایل بسیاری نشان می دهند.

ضمن اینکه باید گفت اکثر سرامیک های رنگی دارای کیفیت بسیار خوبی بوده و از این جهت نیز نیاز خریداران را برطرف می سازند.
در هر حال برای اینکه بتوانید این سرامیک های فوق العاده از هر حیث را به راحتی و با قیمتی بسیار مناسب مورد تهیه قرار دهید، بازار تهران، محل مناسبی برای مراجعات شما خواهد بود.
چرا که در این بازار، همه مصالح ساختمانی، از جمله کاشی و سرامیک با قیمت عمده عرضه شده و در نهایت خریداران گرامی می توانند به قیمت سرامیک ارزان دست پیدا کنند.

فروش سرامیک کف حمام و سرویس بهداشتی

فروش سرامیک کف حمام و سرویس بهداشتیسرامیک ها از نظر نوع کاربرد به انواعی همچون سرامیک کف و سرامیک دیوار قابل دسته بندی می باشند.
سرامیک های کف در نقاط متعددی از یک واحد ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند که از جمله آن ها عبارتند از:

 • سرمیک کف حمام
 • سرامیک کف سرویس بهداشتی
 • سرامیک کف آشپزخانه
 • سرامیک کف پذیرایی

هر یک از این سرامیک ها با جلوه خاصی که به همراه دارند و با مدل ها و طرح های بروزی که از سوی تولید کنندگان برتر ایرانی در آن ها اعمال و اجرا شده است، نه تنها به استحکام کف و مقاوم سازی بهتر آن انجامیده؛ بلکه به زیبایی فضای مورد نظر نیز می افزایند.

اما با توجه به کاربرد گسترده ای که از انواع کاشی و سرامیک کف در ساختمان سازی و یا تعمیر و بازسازی ساختمان های قدیمی به عمل آید؛ اکنون مراکز بسیاری به فروش سرامیک کف در متنوع ترین طرح ها و مدل ها به همراه بهترین و مطرح ترین برند های روز پرداخته اند.
لذا می توان با مراجعه به مراکز مجاز فروش که این مرکز نیز از جمله آن هاست، نسبت به تهیه هرچه بهتر این مصالح اقدام کرد.

نمایندگی پخش عمده سرامیک و کاشی صادراتی

نمایندگی پخش عمده سرامیک و کاشی صادراتیهمانطور که گفتیم، انواع کاشی و سرامیک، با درجه بندی های مختلفی از کیفیت ظاهر شده اند که از ممتاز ترین و بهترین آن ها؛ کاشی سرامیک درجه یک می باشند.
این کاشی ها با کیفیت بسیار بالایی که در خود دارا می باشند و طرح ها و مدل های بسیار چشم نوازی که در خود جای داده اند، به عنوان سرامیک و کاشی صادراتی شناخته شده و در مراکز متعددی قابل تهیه می باشند.
یکی از بهترین مراکزی که می توان این مصالح را دقیقا مطابق با انتظار در آن ها مشاهده کرد، نمایندگی های پخش عمده می باشند.

این نمایندگی ها که در سراسر کشور حضور یافته و به منظور خدمات رسانی بهتر و بیشتر به خریداران در تمام نقاط ایران، محصولات خود را از طریق سایت های معتبر به نمایش می گذارند, به عنوان یکی از بهترین و متخصص ترین فروشنده کاشی سرامیک در کل کشور شناخته شده اند.
لذا با مراجعه به آن ها می توان انواع کاشی و سرامیک صادراتی را در جدیدترین طرح ها نظیر مدل های مورد نظر مورد سفارش قرار داد و از کیفیت و زیبایی شان لذت برد:

 • سرامیک طرح پارکت
 • سرامیک طرح سه بعدی
 • سرامیک طرح سنگ
 • سرامیک طرح پارکت
 • کاشی طرح گل ریز
 • کاشی طرح چوب
 • و …

لیست قیمت باکیفیت ترین کاشی و سرامیک میبد

لیست قیمت باکیفیت ترین کاشی و سرامیک میبدلیست قیمت کاشی و سرامیک با توجه به فاکتور های متعددی قابل تعیین می باشد که یکی از مهم ترین این فاکتور ها؛ کیفیت است.
یعنی هرچه که بر کیفیت کاشی و سرامیک ها افزوده شود، طبیعتا به همان نسبت نیز این لیست قیمت دارای درجات بیشتری خواهد بود.
اما در این بخش می خواهیم به یکی از باکیفیت ترین کاشی و سرامیک های تولید داخلی که با برندی آشنا و مطرح ظاهر شده و در بر گیرنده کیفیت فوق العاده ای می باشند؛ بپردازیم.
در این زمینه می توان کاشی و سرامیک میبد را نام برد.

این مصالح با چنین برند قدیمی و محبوبی که در گروه پرفروش ترین ها در آمده اند؛ به طور کلی از محصولات کاشی سرامیک یزد به شمار می آیند.
یعنی کارخانه تولید کننده آن ها در شهر یزد فعال می باشد که جزو حرفه ای ترین های تولید کاشی و سرامیک در کل کشور محسوب می شود.
در خصوص لیست قیمت این کاشی و سرامیک های متنوع و با کیفیت، نیازی به نگرانی نیست.
شما می توانید با مراجعه به نمایندگی کاشی میبد، لذت خریدی مقرون به صرفه را تقدیم خود نمایید!

خرید کاشی یزد از نمایندگی های رسمی

خرید کاشی یزد از نمایندگی های رسمیشرکت کاشی یزد، یکی از تولید کنندگان پیشکسوت و بسیار متخصص و مجرب در حوزه تولید کاشی های برتر در کشور به شمار می آید.
آوازه این شرکت صاحبنام، به دلیل عرضه کاشی های درجه یکی است که از آن عازم بازارهای فروش شده است.
در این صورت می توان گفت که نیمی از تقاضاهای خرید کاشی در بازار، متوجه محصولات این شرکت می باشد.

در هر حال اگر شما نیز تصمیم به خرید کاشی یزد گرفته اید و در این راه جدی هستید، می توانید به نمایندگی کاشی یزد که از نمایندگی های رسمی این شرکت در نقاط مختلفی از ایران می باشد، مراجعه کنید.
در این نمایندگی هاست که می توانی چنین مزایایی را نصیب خود سازید:

 • بهره مندی از بهترین و مرغوب کاشی های کف و دیوار
 • برخورداری از کاشی های متنوع و دارای طراحی های بی نظیر
 • بهرمندی از تخفیفات عالی در قیمت کاشی یزد

کاشی سفید ارزان را چگونه بخرم؟

کاشی سفید ارزان را چگونه بخرم؟اگر سلیقه شما بیشتر ساده پسند می باشد و با کاشی هایی که طرح و رنگ های ساده را دارا هستند، ترجیح می دهید، ما به شما کاشی سفید را پیشنهاد می کنیم.
این کاشی ها با رنگ روشن خود، جلوه مناسبی را به فضا بخشیده و با هر دکوراسیونی به خوبی جور در می آیند.

اما اگر خواسته تان خریداری کاشی سفید ارزان می باشد و می خواهید بدانید که آن را از کجا بخرید.
می توانید به نمایندگی های پخش کاشی که با برند های معتبری همکاری دارند، مراجعه کرده تا در آنجا هم کاشی های سفید با کیفیت و مناسب را تهیه کرده و هم آن ها را با قیمتی فوق العاده ارزان و به صرفه تهیه نمایید.

نمایندگی عرضه و فروش عمده کاشی در میبد یزد

نمایندگی عرضه و فروش عمده کاشی در میبد یزدفروش عمده کاشی اکنون توسط مراکزی همچون نمایندگی های عرضه کننده در سراسر کشور انجام شده و حتی به صورت اینترنتی نیز فعالیت های گسترده ای را از خود بروز داده اند.
بنا براین با مراجعه حضوری و یا آنلاین به این نمایندگی ها می توان از شرایط عرضه بهترین کاشی ها بهره مند شد.
یکی از کاشی های بسیار خوب با برند شناخته شده که در این نمایندگی ها مورد عرضه و فروش قرار گرفته است؛ کاشی میبد یزد می باشد.
لذا به اختیار خود یا می توانید حضورا به نمایندگی های فوق مراجعه کرده و یا اینکه از خدمات آنلاین آن ها که از طریق این مرکز نیز ارائه می شوند؛ نهایت استفاده را ببرید.
در هر حال توسط هر یک از نمایندگی های حضوری و اینترنتی می توانید کاشی میبد یزد را با چنین مشخصاتی سفارش داده و تحویل بگیرید:

 • کاشی میبد اصل و درجه یک
 • کاشی میبد در مدل ها و طرح های دلخواه و مورد پسند
 • کاشی میبد همراه با صمانت نامه

لیست کارخانه های تولید کننده کاشی و سرامیک در ایران

لیست کارخانه های تولید کننده کاشی و سرامیک در ایراناگر خواستار آشنایی با کارخانجاتی که به عنوان کارخانه تولید کاشی و سرامیک در کشور فعالیت دارند می باشید و می خواهید به آمار دقیقی از آن ها دست پیدا کنید، می توانید با مراجعه به هر یک از مراکز فروش مربوطه به لیست کارخانه کاشی که لیست بلند بالایی را شامل می شود؛ دسترسی پیدا کنید.
در این لیست، نام کارخانه های تولید کننده به ترتیب از بهترین به بهتر و درجات بعدی تقسیم می شود.

یعنی ردیف های اول لیست، بیانگر تولید کنندگان مطرح تر کاشی و سرامیک بوده و ردیف های بعدی نیز شامل شرکت هایی که کمی ناشناس تر می باشند؛ می شوند.
در حالت کلی باید ابراز داشت که هر یک از کارخانه های تولید کننده کاشی و سرامیک در ایران، سعی خود را برای ارائه محصولات بهتر کرده اند که در این میان رقابت تنگاتنگ بین آن ها باعث شده تا عده ای با رده ممتاز ظاهر شده و عده ای نیز معمولی تر باشند.

بزرگترین خریداران کاشی صادراتی ایرانی

بزرگترین خریداران کاشی صادراتی ایرانیطبق آمار به دست آمده، درصد صادرات کاشی و سرامیک مرغوب ایرانی که در کل دنیا زبانزد است، درصد بسیار بالایی است.
یعنی سالانه بیش از سه هزار تن کاشی و سرامیک صادراتی ایران به کشور های دیگر ارسال می شود.

اما در مورد اینکه کدام یک از خریداران به عنوان بزرگترین خریدار سرامیک و کاشی شناخته شده اند؛ می توان گفت که این گروه از کشورها جزو خریداران ثابت و همیشگی این ابزار به شمار آمده که استقبال زیادی را از آن ها به دلیل مقاومت؛ کیفیت و زیبایی شان کرده اند:

 • قطر
 • روسیه
 • عراق
 • سوریه

لیست قیمت کاشی و سرامیک تبریز در بازار

لیست قیمت کاشی و سرامیک تبریز در بازارکاشی و سرامیک تبریز قطعا از نظر کیفیت و زیبایی، هم طراز با کاشی و سرامیک های عرضه شده از برترین شرکت های دنیا می باشند.
شرکت کاشی و سرامیک تبریز از شرکت های نامی و توانا در عرصه تولید این ابزار به شمار رفته که رقیبان بسیاری را نیز به رقابت برانگیخته است.
با توجه به برتری ای که در محصولات این شرکت وجود دارد، خریداران بسیاری به گروه خریداران ثابت کاشی و سرامیک پیوسته اند که حاضر نیستند به هیچ وجه برای خرید از آن ها روی برگردانده و به سراغ کاشی و سرامیک هایی از شرکت های دیگر بروند.

اما در خصوص لیست قیمت کاشی و سرامیک تبریز در بازار باید گفت که این لیست با توجه به تنوع فوق العاده محصولات این شرکت، درجات متغیری را در برگرفته است.
حال جدای از بحث قیمت، در این قسمت می خواهیم به چند نمونه از مدل های کاشی و سرامیک تبریز که در بازار پر مخاطب ظاهر شده اند بپردازیم که عبارتند از:

 • کاشی لرد کرم، مدل کار شده
 • کاشی لرد کرم قالبدار
 • کاشی رزا قالبدار مدل کار شده
 • سرامیک رزا
 • سرامیک هرب بژ
 • سرامیک دکور سلین
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید