کارخانه تولید سرامیک پرسلان یزد

کارخانه تولید سرامیک پرسلان یزد، با توجه به تقاضای فراوانی که در این بازار وجود دارد، اقدام به ساخت نمونه های مرغوب و باکیفیت از این محصولات کرده که البته در نوع خود بسیار مفید و سودمند می باشد. کیفیت این محصولات تنها به دلیل مواد اولیه مرغوب درون آنها بوجود نیامده است؛ بلکه این استاندارد بودن ترکیب آنها با یکدیگر و رعایت اصول در فرایند تولید آن است که باعث شده طراحی شگفت انگیزی از آنها را ببینیم.

کارخانه تولید سرامیک پرسلان یزد

عناصر سازنده سرامیک پرسلان چیست؟

عناصر سازنده سرامیک پرسلان چیست؟ سرامیک پرسلان امروزه طرفداران بسیار زیادی در بین افراد دارد و البته این امر بی دلیل نیست؛ مصارف گسترده ای را از سرامیک پرسلان شاهد هستیم که به خوبی می تواند زمینه های استفاده از خود را به ما ارزانی بدارند.
عناصر سازنده سرامیک پرسلان:

  • فلدسپات: ماده ای ست معدنی که خود از موادی مانند آهک، ماده نگهدارنده کوارتز و سیلیکات آلومینیوم تشکیل شده است.
  • خاک رس: دلیل استفاده از خاک رس در این سازه، مقاومت بالایی ست که در برابر دمای بالا از خود به نمایش گذاشته است. رس در دمای بسیار بالا ساختار خود را به خوبی حفظ خواهد نمود. پرسلان با استفاده از خاک رس در ترکیبات سازنده خود با افزایش دما آسیب نمی بیند.
  • سیلیکا: سیلیکا از دیگر ترکیبات سازنده سرامیک پرسلان است. این ماده از ترکیب اکسیژن و سیلیکون به وجود می آید. سلیکا به شیشه شباهت زیادی دارد و از جمله مواد پرکننده به شمار می رود. دلیل استفاده از آن افزایش شکل پذیری و یا شکل گیری فرم پرسلان می باشد.
  • لعاب پرسلان: با استفاده از موادی که ذکر شده، شکل اولیه سرامیک پرسلان تولید شده و نیاز به پوشاندن آن با استفاده از یک لایه لعاب احساس خواهد شد. این ماده باعث می شود سرامیک خود را بگیرد. خود لعاب از برخی مواد معدنی ساخته می شود که به صورت استاندارد با هم ترکیب شده اند. کم یا زیاد شدن هر کدام از این مواد باعث تغییر شکل اندک آن شده و براق بودن و یا مات بودن آن کاهش می یابد.

ارزانترین قیمت سرامیک پرسلان یزد

ارزانترین قیمت سرامیک پرسلان یزد نام سرامیک پرسلان در میان انواع سرامیکهایی که در بازار وجود دارد، نامی ست بس آشنا. بویژه برای افرادی که در این حوزه به فعالیت پرداخته اند؛ البته پیشینه این نوع از سرامیک، چندان قدیمی نبوده و سالهای زیادی نیست که این نوع از سرامیک وارد بازار خرید و فروش گشته است.
ارزانترین سرامیک پرسلان یزد را با مراجعه به مراکز معتبر و مورد اطمینانی که در این زمینه فعالیت دارند می توان به دست آورد. زیرا محصولی که به صورت ارزان قیمت در دسترس مشتریان قرار می گیرند؛ می بایست از نظر کیفیت هم در درجه قابل قبولی قرار داشته باشند.
به صورت کلی قیمت سرامیک پرسلان، با توجه به نوع آن، شکل ظاهری، کارایی و دیگر موارد تعیین می گردد و با قیمتهایی که از پیش بر اساس نوع سرامیک تعیین شده، در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید